PIC MICRO TABANLI DİJİTAL GÜÇ KAYNAĞI

Hill, bu bak. 4 Mhz => 1 Mhz makinesi frekans = instruccion başına> 1 bize. Belirli yüksek zaman düşük / süre kesintisiz olarak TMR0 taşma kullanarak, bizi => 255 bize eninde darbe ==> fPWM = 1 / T = 1/255us => 3.921 kHz PWM 1 255 cicle var ...... Ama soru .... nasıl vardiya görevi cicle değerini ayarlamak için kayıt çalışır .... Hoşçakal

Ben bunu yapmak için denemek vardı .... ama temel bilmiyorum - Sadece asembly ..... Ben kağıt okumak vardı, ama bir soru yaparsanız çok iyi bu noktada .... sadece underlaying ... hiçbir şekilde ayrıntılı açıklama açıklamak istemiyorum, ben birisi bana doğru cevabı cevap umuyoruz .... Eğer cevapları biliyorsanız ben anlamıyorum, çünkü lütfen bana göster .... Teşekkür ederim

iyi .... doğru pwm frecuency daha bence: 0xff den 0x00 için TMR0 oveflow ve 16 preescaler ==> f (PWM) = 1 / (256x16) bize = 244 Hz ... 4 mhz harici saat itibariyle surce .. Hoşçakal

Selam sana hiç puan varsa ayna kullanabilirsiniz, ancak 5 mesaj ve 14 gün boyunca bir üyesi gerekir. Eğer "Ücretsiz Ayna (hiçbir puan)" / Cl bulmak Aşağıda indirin

I'am Merhaba şu anda bir dijital güç kaynağı yapmaya çalışıyor. Bunun nasıl çalıştığını anlamak için denemek için bu proje aracılığıyla birçok kez okudum. Şimdi bunu 12Bit A2D ve DAC var çünkü benim proje için ADUC0832 kullanmayı planlıyorum. Hangi oluşturmak ve PWM kontrolü daha kolay olmalı. Ama ben hala onların "wireor" diyot ile karşılaştırıcı nasıl kullandığınıza faiz olduğum bu "Dijital Masaüstü Güç Kaynağı" makalesinde Gerilim ve akım controll açınızdan çok anlamıyorum. Bunun nasıl çalıştığını oldukça emin değilim ... Bu gerilim bittiğinde transister ve voltaj düşük olduğunda açın ve istikrarlı bir gerilim üzerinden sağlamak için mutlaka bu üzerinde tutmak ve kapatılacak veya güç transister tabanına gitmek akımı kontrol edilir?. Artık ben güç transister tabanına gitmek sabit akımı kontrol kazanmak ve yapmak için opamp kullanmak tasarlayabilirsiniz. Ama bu "Dijital Masaüstü Güç Kaynağı" methode üzerine daha fazla ilgi. Herhangi biri bana biraz fikir verebilir .. Benim soru abit ise Üzgünüz karıştırmayın ..

Merhaba! Ilginç bulursanız ben dijital benchtop güç kaynağının Elektor orijinal dosya yükleyin.

de çok güzel, güç elektroniği laboratuarında proje olarak bu güç kaynağı yapmak için gidiyorum. böylece plzz bana "bu malzeme? yeter" ve bu devre şeması doğru mudur? Devre şemasında herhangi bir değişiklik demektir?

, edaboard benim Son mesajı, birkaç gün önce ... Ben Homebrew projeler üzerinde düşünmek yerde bulmak lütfen ... Bu proje bazı sorunları var ... Ayrıca, sitemde tam makale bulabilirsiniz ...

[Quote = misley], edaboard benim Son mesajı, birkaç gün önce ... Ben Homebrew projeler üzerinde düşünmek yerde bulmak lütfen ... Bu proje bazı sorunları var ... Ayrıca, sitemde tam makale bulabilirsiniz ... [/quote] Ben size son yazılan bulmak mümkün olmadığı demek, anlamıyor musun? Eğer öyleyse, açarak bulabilirsiniz: "Kendi mesajlarınız" eda ana pencerenin sağ üst .. Resim aşağıya bakınız

Evet, bunu biliyordum ama hiçbir zaman vardı ... Nevermind, burada Yazımın kopyasıdır: [alıntı yap] İşte autor yazdıkları: ******************************* **** Merhaba, Üzgünüz ama bu PS iyi değildi. Bu çok yanıt yavaş ve gürültü vardı. Ben kodu atılır ve bunun için hiçbir şeyim kalmadı. Ben analog 723 yongaları ile yeniden var. Saygılar, Jacques *********************************** Ne yazık ki, ne kadar yavaş yanıt olduğunu bilmek ve nasıl yok birçok gürültü çıktı ama te proje hala çok çekici ... Projenin tüm web sayfasının Kopyala adresinde bulunabilir http://microstorage.googlepages.com/pic_psu [/quote]

Neden yükleme sruff Ben şeyler ücretsiz thats ve sadece yok neden word formatında forma web dönüştürmek değildir (akla gelen Poit kapmak) Bu dosyayı indirmek rahatsız iyi ve okunmaya değer bir şey eklemedi woudl net üzerinden ücretsiz şu duruyorsun sadece burada bağlantıları koymak @ Oh yeah i ponits wizpic gerekir unuttum

Iyi proje, i "analojik" parçaları test ediyorum. teşekkürler

i 15A çıkış akımı var ur tasarım ne changein olabilir?

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back