PIC MICRO TABANLI DİJİTAL GÜÇ KAYNAĞI

F

Fragrance

Guest
HI Sadece i umut i diğer arkadaşlar için dosya upload karar dijital güç kaynağı gayet iyi çalışan bitirdikten Bu inşaat ve pcb firmware pc yazılım ve şematik Saygılarımızla Parfüm tam detial ile tezgah üstü için iyi bir araç olacak

www.haus-am: Bu [b] Dijital Masa Ü...hueberg.org/Ralf_Pagel/DigitalesNetzteil.zip Almanca makaleyi tercih ederseniz buradan indirebilirsiniz: www.haus-am-schueberg.org/Ralf_Pagel/NtBauAnl.zip Bu düzeltme farkında olun: Dijital Masa Üstü Güç Kaynağı Kasım ve Aralık 2001 (000166-1/2) bu devre 10-μF elektrolitik parça listesi ve şematik farklı voltaj değerlerine sahip görünür. Aşağıdaki kılavuz olarak sunulmaktadır: C3, C13-17 ve C20 16 voltluk bir asgari çalışma gerilimine sahip olmalıdır. C19 35 V veya daha yüksek puan gerekiyor. Her zamanki gibi, yüksek voltaj değerlerine her zaman mümkündür.

ben de çizer reprepared ve pcb yaratma yeni bir maske oluşturduk.

Merhaba freind dpechman katkınız için teşekkürler ama ben yeni bir şey düşünüyor, bu i diffrence hiçbir ayrıntı olduğunu sadece tarih aynı tasarım için tasarım bulundu

PIC_PSU [/url], biz anahtarlama preregulator, PIC12F675 ile geliştirilmiş bir versiyonu üzerinde çalışıyor, 10b ADC, 10b PWM ve asenkron communiccation ele [= http://www.mcu.cz/images/0355_002.gif url] bak.

Merhaba motorola HC11 işlemci ile bir sürümü üzerinde çalıştı Birisi var??

[Quote = mk] bak [url = http://www.mcu.cz/images/0355_002.gif] PIC_PSU [/url], biz anahtarlama preregulator, PIC12F675, 10b ADC, 10b PWM ve asenkron ile geliştirilmiş versiyonu üzerinde çalışıyor ele communiccation. [/quote] merhaba bunun için kod var mı eğer öyleyse bunu pub paylaşmak istemiyorsanız tamamını veya pm için buraya uplaod lütfen

?) 1) Güç kalitesi (söndürüldü mV gürültü) 2 MCU: Ben Kokular :) Ama Halid 2.45 Mb bana yani Özellikler haberdar olabilir downlosd benim için çok daha büyük olduğunu hissetmek am kullanılır. 3) Girdi Çıktı aralığı. diğer özellikleri? görmek gerçekten yararlı olurdu bu suit bana ya da değil. Teşekkürler

[Quote = Trishool] Ben Hissediyorum am Kokular :) Ama Halid 2.45 Mb bana yani Özellikler haberdar olabilir downlosd benim için çok daha büyük: 1) Güç kalitesi (söndürüldü mV gürültü ?) 2) kullanılmaktadır MCU. 3) Girdi Çıktı aralığı. diğer özellikleri? görmek gerçekten yararlı olurdu bu suit bana ya da değil. Teşekkürler [/quote] güç kaynağı Intrust için hi ilk teşekkürler tuş takımından anahtar akımı 0-2.5amp doğrusal değişken voltaj ve akım gerilim 0-25 volt doğrusal değişken ince ve tabii kombinezonları için tuş takımı ile pic 16f84a tarihinde yapılmıştır pad lcd displat voltaj ve akım değişimleri 2X16 pc arayüzü indivate kadar aynı zamanda tüm bulabileceğiniz yukarıdaki zip dosyasında pc controll olabilir

Parfüm sevgili Ben dijital güç kaynağı ancak dosya dijital güç supply.rar yapmak istiyorsanız yükleyin lütfen dosyayı çok teşekkürler Saygılarımızla mse suvit_0118@yahoo.com (veya e-posta ile bana gönderilen) bir daha indiremezsiniz edilir

[Quote = mse] Ben dijital güç kaynağı ancak dosya dijital güç supply.rar yapmak istiyorum sevgili Parfüm yükleyin lütfen dosya mse konusunda bir kez daha (ya da bana e-posta gönderilir) çok teşekkür ederim indiremiyorsanız edilir suvit_0118 @ yahoo. com [/quote] ben şimdi bunu elde edebilirsiniz downlaod için 20 nokta hibe ve ayrıca lzgq 20 noktaya bağışladık

Merhaba ben PWM hakkında hiçbir şey bilmiyorum ve neden kullanmak .... Ben bu Elektor proyect, karşılaştırıcı bölümünde, neden PWM kullanımı, felsefe nedir? Bana bu konuda bazı öğretici gönderebilir miyim?? Akım / gerilim çoğaltılmış anlamda taklit bir kullanım ADC0832: Eğer PD ederiz

Herkes OrCAD uyumlu biçimde şematik ve / veya düzeni var mı? Bana bir sürü iş kaydedebilirsiniz İstersiniz:!:

Nasıl pluse laboratuvar güç kaynağı için yeniden tasarlamak için kullanabilirsiniz?

[Quote = mk] bak [url = http://www.mcu.cz/images/0355_002.gif] PIC_PSU [/url], biz anahtarlama preregulator, PIC12F675, 10b ADC, 10b PWM ve asenkron ile geliştirilmiş versiyonu üzerinde çalışıyor ele communiccation. [/quote] Merhaba, pwm frecuency nedir?? Thankz

Ben hiç akılda bu fikri vardı. PIC dijital bir güç kaynağı yapmak. Ama nedense nedeniyle başlatılamadı asla. Birisi yaptım var gibi Tamam şimdi görünüyor. Birisi lütfen bu konuda daha fazla bilgi verebilir. Çıkış voltaj aralığı ve maksimum çıkış akımı nedir. Teşekkürler & Saygılarımızla.

Nasıl çalışmalarını shif kullanarak tuş takımı / paralel çıkış seri kayıt - Ben bu noktada anlayamıyorum ... nasıl pwm istenen kontrol voltaje için ikili değeri ayarlayın .... Teşekkür ederim

Ben her zaman bir dijital kontrollü besleme istedim, ama merak ediyorum - bu değişken anahtarlamalı temini işi nasıl - Ben hantal transformatörler :) nefret bir lineer aşaması takip modu değiştirildiğinde sabit bir gerilim var ya tam bir açık tasarım mı?

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back