Elektromanyetiği için Kitap

Merhaba herkes, ben kullandım iyi elektromanyetik kitaplar şunlardır: 1.Field ve Albert Schadowitz tarafından Hayt 3.The elektromanyetik alan ile Cheng 2.Engineering Elektromanyetik Dalga Elektromanyetik Bazı gelişmiş kitapları şunlardır: Ramo tarafından 1.Fields ve iletişim elektronik dalgalar John David Jackson tarafından 2.Classical elektrodinamik Landau Saygılar tarafından sürekli medya Landau 4.Electrodynamics tarafından felds arasında 3.Classical teorisi,

merhaba, söylemek istediğim şu ki size tam istediğiniz ve google yeni hizmet hakkında konuşmak bir kitap bulmak şeyler arama yapabilirsiniz budur: www.print.google.com bazı kitaplar gmail hesaba gerek , bana bir e-posta göndermek ve ben bir davetiye gönderebilirsiniz, ben sonuncusunu var.

Daha önce Sadiku kullanılan ve anlamak kolay bulundu (ama belki basitleştirilmiş), ve aynı zamanda hataları ile rahatsız olması. Ben David.K Cheng ve John D. Kraus tarafından metinleri son derece iyi kitap hem ve hem de salt zaman izin verirse olması gerektiğini düşünmelidir. Benim 5-sent değer ... :)

herhangi biri elektronik form Kraus kitap hve edilir? beginer için ya da başka kitap

Kennyg: Eğer Hayt çözümleri kılavuzu bağlantısını göndermek için sakıncası var mı? Teşekkürler

NNRao.It tarafından Elektromanyetikte kullanın derinlemesine elektromanyetiklerin kapsayan iyi kitap.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back