Elektromanyetiği için Kitap

benim kurs için david cheng kullanılan ve ben onun matkap sorunları ur besics sınamak ve öğreticiler krauss de harika bir kitap olmasına rağmen gerçekten iyi william Hayt kadar işareti değil ama o çok organize değil tabi yaklaştı şekilde ekledi. . u referans amaçlı iyi şanslar kullanabilirsiniz

kraus iyi bir kitap u one.william Hayt da öngörülen bir biridir tercih edebilirsiniz olduğunu.

Ben David K ​​Cheng tarafından "Alan ve Dalga Elektromanyetikte" EM iyi kitap olduğunu düşünüyorum.

bu üç arasında daha iyi içinde kraus. ama bir acemi için onun bu büyük değil.

Uygulamalı Elektromanyetik adında bir kitap beginers için iyidir.

Ben Matthew Sadiku bu kitaplar, Elektromanyetik en Elemanları önerebilirsiniz

sahip olduğunuz üç kitap göre Kraus üniversite aşamasında espicially iyi bir kitap

i Roger F.Harrington tarafından "Zamansal Harmonik Elektromanyetik Alanlar" en iyi kitap olduğunu düşünüyorum.

i "Cheng Alan ve Dalga Elektromanyetikte" iyi olduğunu düşünüyorum

adı [ALAN VE david k.cheng tarafından DALGA ELEKTROMANYETİK] ile kitap anda dünyanın elektromanyetik en iyi kitap olduğunu emin olun.

William Hayt çok iyi bir kitap değildir. Kraus için gidin.

merhaba. Mühendislik david k cheng elektromanyetik teorinin David K ​​Cheng Temelleri Bu Reşo için çok iyi bir kitap.

i> william Hayt 2 göre> Sadiku 3> schum dizi sorunlar 4> Jordon ve balman 5> griffith 6> kraus için

evet, EMFT_Book.pdf ücretsizdir, ancak matematiksel formülü çok, ben, bu kitap yeni başlayanlar için anlamak kolay değil hissediyorum orada EMFT çalışmaya başlaması diğer kitapları nelerdir? Saygılarımızla. [Quote = Mr.Cool] en azından bu bir ücretsiz :) h ** p :/ / www.plasma.uu.se / CED / Kitap / EMFT_Book.pdf Mr.Cool [/quote]

Merhaba çocuklar, ben DK Cheng tarafından kitap mükemmel bir temel kitap olduğunu düşünüyorum, ama Harrington tarafından kitap gelişmiş bir kitap.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back