Elektromanyetiği için Kitap

T

Taskuraha

Guest
I 3 duyuyorum. sınıf öğrencisi ve benim büyük üniversite, radyo mühendisliği. Şimdi ben elektromanyetiği için kitap almak zorunda. Mühendislik Davik K Kraus Elektromanyetikte size iyi olacağını, ne düşünüyorsun Mühendislik Elektromanyetik David K ​​Cheng Temelleri: - A. İnan U. İnan: Ben kitap baktım.?

kraus iyi bir kitap, ama referans kitap olarak kullanılmaktadır. i William Hayt Junior.it mühendislik elektromanyetiği kullanmış olduğu çok iyi bir kitap

william h.hayt - kraus "mühendislik elektromanyetiği" en iyi ve aynı zamanda

Hayt tarafından Mühendislik Elektromanyetiği iyi bir kitaptır. ama ben şiddetle Mathew Sadiku tarafından Elektromanyetik Elemanları öneriyoruz. i bu kitapların hem okudu.

Elektromanyetik Unsurları h ** p :/ / www.edaboard.com/viewtopic.php?t=98998 Elektromanyetikte h ** p :/ / www.edaboard.com/viewtopic.php?t=36467 Mikrodalga mühendisliği h ** p Mikrodalga Mühendisliği h :/ / www.edaboard.com/viewtopic.php?t=96036 Vakıflar ** p :/ / www.edaboard.com/viewtopic.php?t=97588 kraus ve cheng u electromagntics katı fundas verecek .

Ben Kraus 'ders kitabı olarak doğru bir seçim olduğunu düşünüyorum bilmiyorum. Bu iyi organize değil ve birçok kavramları kısaca aniden tanıtıldı ve açıklanmıştır, bu yüzden bir referans kitap olarak daha uygundur. Bu eski sürümü geçerli sürüm (5.) klasik ama değil söyleniyor. I EE mühendisliği uygulaması hedeflemektedir Kenneth R. Demarest tarafından Mühendislik Elektromanyetik kullanın. [Quote = electron_boy] kraus "mühendislik elektromanyetiği" en iyi ve aynı zamanda - william h.hayt [/quote]

"Elektromanyetik alanlar ve dalgalar" Paul Lorrain Dale R. Corson tarafından yazılmış iyi bir ders kitabıdır. Kraus 'kitabın iyi olduğunu (belki de modası geçmiş), ancak çözümler kılavuzu yoksundur. Sen emule den Hayt kitabı indirebilirsiniz ve edaboard gelen eksik çözümler kılavuzu bulunuyor. İyi şanslar!

Ben DM Pozar tarafından micrwoave mühendisliği için gidecek

Merhaba bhgaurav, bu Pozar tarafından mı Elektromanyetik Teorinin temel kavramları kapsar? Ben bu kitap tüm Mikrodalga ilgili olduğunu düşünüyorum!

her zaman ilk kolay kitap fot gitmek de yağ u build ur fundas çabuk ulaşabilirsiniz Kraus eassiet u elektromanyetiği ilgili tanıtım malzemesi için google arama yapabilirsiniz olduğunu yardımcı olacak bir kitap okumak için deneyin

merhaba ben bu kitap onun büyük ve en iyi bulmak gerektiğini düşünüyorum, ben ondan öğrenirler. Matthew NOSadiku Oxford University Press için elektromanyetik elemanlar www.oup.com bunu deneyin

Ben şiddetle aşağıdaki kitapları tavsiye: Pozars İlişkin Mathew Sadiku tarafından Elektromanyetik DK Cheng Elements Alan ve Dalga Elektromanyetik, Mikrodalga mühendisliği ben değil bu Elektromagnetikte kullanılabilir. Aksine, size tam olarak Elektromanyetikte anlamak gerekir. Bu saf Mikrodalga kitap. İyi Şanslar!

Ben Cheng kitabında kullandık ve gerçekten çok fazla gibi değildi. Kraus kitabı daha iyi bir seçim olurdu gibi Amazon.com üzerinde değerlendirme itibaren görünüyor.

merhaba ben william Hyat için çözüm manuel var ve i ur beginer sonra william Hayt ve anten kd parasad (peşin) için giderseniz KRUS kitap bir seviye yukarı geliyor ve david Pozar master için kullanılan olduğunu düşünüyorum ve rf devresi için tasarım kısmını verir

I Cheng de kullanılabilir Hayt kullanılır. Şimdi ben edward Ürdün ve Kenneth balmain kullanmak için hangi em dalgalar ve dalga kılavuzları hakkında bir ders var. Ama biraz karmaşık Onun iyi bir kitap .. u rezidüel bilgiye abhi varsa sadece okumak

U istiyorum bazı simülasyon yapmak için ise, U eda bunun için arayabilirsiniz. Ben bu konuda bir kitap olduğunu biliyorum.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back