VHDL ile SPI arayüzü gerçekleştirmek için nasıl?

, bana yardım lütfen: cry: [size = 2] [color = # 999999] 4 saat 3 dakika sonra eklendi: [/color] [/size] neden FPGA ana saat ile SPI saati senkronize zorunda?? ? Bence sadece SPI-Master saati tarafından modülü sürmeye çalışıyor olabilir? Herhangi bir fikir, cevabını takdir edilecektir, teşekkürler

Merhaba, ben bir ilke SPI slave örnek verebilirim. Shiftregister SPI saati çalıştırılır. Bu, genel olarak gerekli değildir, ancak FPGA / CPLD saat ile ilgili olarak SPI hızı daha geniş bir yelpazesi verir. , Bir dezavantaj olarak, mevcut olay veri senkronizasyonu gereklidir. Saygılarımızla, Frank

Merhaba, benim proje SPI arayüzü kullanarak FPGA ile arayüz PIC18F mikrodenetleyiciye. bir master ve FPGA köle olacak gibi PIC mikro hareket edecektir. Herkes yardımcı olabilir?? i başlatmak için yerden bilmiyorum??

SPI3 & SPI4.2 Sistem Paket Arabirimi değil, basit SPI Seri Port Arayüzü aynıdır.

Merhaba, Link: Peripheral Interface (SPI) [/url] Açıklaması Bu bağlantı SPI protokolü anlamakta size daha fazla yardımcı olabilir. Bu kontrol edin. Saygılar, Viswa [COLOR = "Silver"] [SIZE = 1] ---------- 12:23 eklendi Mesaj ---------- Önceki Mesaj Saat 12:21 oldu - -------- [/SIZE] [/COLOR] Merhaba, Peripheral Interface (SPI) [/url] Açıklaması Bu bağlantı SPI protokolü anlamakta size daha fazla yardımcı olabilir. Bu kontrol edin. Saygılar, Vishwa

Uzmanlar-Linked.com [/url] spi arayüzü için bir örnek kod içeren FPGA kullanılarak | Ben sadece [url = http://www.experts-linked.com/content/spi-fpga] SPI FPGA bu bağlantı bulundu .

VHDL ile bir SPI arayüzü gerçekleştirmek için nasıl? Ben bir acemi için çok zor buluyorum. sizin yardımınıza ihtiyacımız var
belgelendirilmiş bir VHDL SPI slave burada var.: Burada ve SPI master:

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back