JTAG Wiggler bağlantıları?

[Quote = scthomp] DCT114 transistörü için direnç değerleri buit herkes biliyor mu? Daha da iyisi, bir tür DCT114 transistör nedir [/quote] Herhangi bir küçük npn transistör, baz direnci 5K ile -. 10K?

[Quote = scthomp] DCT114 transistörü için direnç değerleri buit herkes biliyor mu? Daha da iyisi, bir tür DCT114 transistörün ne olduğunu. [/Quote] Bu DTC114E 10 k B 10k BE DTC114Y 10k B 47k BE DTC114T 10kb Yok DTC114G Yok 10k BE soneki bağlıdır

İlklendirme gelen Error-Response: 0x03 initialize_target: Kablo bağlantısı kesildi (10: 03) Ben Ocdemon çalışmak wiggler devre alınamıyor, ben 'iç hata 43' ve mesajı alıyorum. Ancak komik bir şey wiggler devre IAR Embedded Workbench ile çalışıyor olması. Ne yazık ki benim için IAR 30 günlük bir zaman sınırı vardır. Herhangi bir yardım peşin hoş ve teşekkür olurdu.

Bu ocdremote (> 2.06) daha yeni sürümleri ile oldukça yaygındır, beni ve çoğu diğerleri için çare lpt bağlantı pinleri 8 ve 15 bağlantı. Saygılar NTFreak

Tüm Merhaba, Yardımın için teşekkürler. Bu tam olarak doğru olduğunu, ben bu konu hakkında çok iyi bir tartışma geldi: [ bağlantısını işe yaramazsa, bakmak - comp.sys.arm ana sysadminforum sayfasında 'Macraigor OKB Komutanı ve Wiggler klonlar' için ] . Temelde haklı olarak söylediğimiz gibi, tedavi bahseder. Tekrar teşekkürler.

Öncelikle merhaba, nasıl wiggler MIPS sonra u nasıl MIPS teşekkürler programlamak jtag kullanmak için bana yol yalnızca Bütünleşik önbellek (program ve veri) var (jtag ve ejtag her iki liman için) MIPS için kullanılabilir. Priya

Herkes bir usbDemon jtag ayıklayıcı oluşturmak nasıl biliyor mu?

Ben MSM5000 gibi "QUALCOMM İÇİN JTAG" için / link, yardıma ihtiyacım var. MSM6000, MSM5105 vs .. Teşekkürler

Arkadaşlar Merhaba, ben ölü STB güçlü srt 4500 var ve IBM PowerPC STB02500 CPU ve ST 29W160DT flaş vardır. Ben 16pin üstbilgi içine bakın. Hangi şematik ve yumuşak i JTAG kullanmak gerekir? Herhangi bir fikir için teşekkürler.

[Quote = As-X] Bu kontrol:. H ** p :/ / jtag-arm9.sourceforge.net / Ace-X [/quote]

Merhaba, ben JTAG kıpırdatmak şema dosyası indirildi, biz bunu halletmesi ekstra VCC sağlamalıdır bulundu. Sanırım VCC vermelidir ne kadar merak ettiniz mi? 3,3 V ya da değil. teşekkürler neilson

Herkes AT91S wiggler schematichs ile test iyi = yükleyebilirsiniz.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back