JTAG Wiggler bağlantıları?

B

bogdanm

Guest
Herkese selam Atmel bir AT91M40800 ile bir ARM kurulu inşa ettik ve şimdi OCDemon araçları ve OCDemon JTAG Wiggler için JTAG komutlara GDB Seri protokolünü dönüştürmek gerekiyordu arm7LibRemote programını kullanarak bazı hata ayıklama yapmaya çalışıyorum LPT bağlantı noktası bağlı. Sorun, ben wiggler yok. Herkes bu cihazda bağlantılarını biliyor mu? O, sadece bir kaç seviye değiştirenleri çok basit olması gerekiyordu, ama oldukça pahalı (150USD ya da bir şey) ve ben :) yardım Herhangi duyacağız onu satın almak istemiyorum ediyor. Teşekkürler.

Teşekkür ederim, ben bu site hakkında biliyordu, ancak cihaz OCDemon Wiggler aynı LPT bağlantı varken kullandığı açıklanan emin misin?

[Quote = bogdanm] Teşekkür ederim, ben bu site hakkında biliyordu, ancak cihaz OCDemon Wiggler aynı LPT bağlantı varken kullandığı açıklanan emin misin? [/Quote] Evet, Wiggler ile uyumlu!

HI beyler Triscend E5 çip ile bu wiggler i kullanabilir miyim? jtag ile 51 çekirdek

Ben pcb dosya yüklemek istiyorum ama sistem "Uzak sunucu kapalı olması" olduğunu söyle

eltonjohn için: wiggler Eğer Triscend E5 çip için kullanılan istiyorsanız, bu yazılım destek ihtiyacı, sadece bir donanımdır.

Ben Wiggler FastChip 2.2.0 desteklenen olduğunu biliyoruz eltonjohn için. Komut satırında, A7 ile Wiggler kablosunu kullanmak için "spiderd-c ARM_Jtag_Wiggler" başlar. Bu MaCraigor ARM sürücüleri kullanır. Bu şekilde E5 çipleri ile kullanılabilir miyim bilmiyorum. vladz

Jingtl için: i dosya Wiggler JTAG SCH.rar indirmek ve IAR için var olduğunu görüyoruz, MaCraigor sitesi tarafından sağlanan biriyle compatibale yapar?

BenKropp Merhaba, Wiggler JTAG içinde ikinci çip nedir. Resim okunamıyor. Teşekkürler.

i Ke * il ve phililps arasında Kol (lpc serisi) ile çalışır denemek yapabilirim?

[Quote = BenKropp] Merhaba petarpav, aynı zamanda bir AC244 [/quote] var, bu yonga 5V Toleranslı Giriş ve Çıkışları ile LCX244, Düşük Voltaj Buffer / Line Driver Değil

Merhaba Dainis ve peterpav, bir AC244 olduğunu ... lütfen bir göz atın

[Quote = BenKropp] Merhaba Dainis ve peterpav, bir AC244 olduğunu ... bir göz [/quote] Tamam var lütfen, ama ikinci yonga (JTAG bağlı olduğu) konektörü LCX244 olduğunu şematik, OrCAD var, bu çünkü, iyi AHC244 kullanıyor, JTAG 3.3V seviyesine LPT 5V seviyelerini dönüştürmek için kullanan çip daha geniş güç supplay gerilim ve 5V toleranslı girişleri var ....

Herkes DCT114 transistörü için direnç değerleri buit biliyor mu? Daha da iyisi, ne tür DCT114 transistörün öyle.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back