!! Çalışma PIC Programmer (ICSP)!!

B

bimbla

Guest
İşte PIC için basit bir çalışma programcısı. Başka herhangi bir ICSP yeteneğine PIC programlamak için: (RB7, RB6, MCLR PIC 18F452 bu durumda) PGD, PGC ve MCLR kullanın. Onun bileşen sayısına, daha az hayır garip bileşenleri. Herkes için olmalı. Bu JDM modunda IC-Prog ile çalışır. Şimdi bunun için bir EEPROM adaptörü geliştirmeye çalışıyorum. Başkası için beni yenerse, bana haber ver. Sorularını sor! bimbla. sonrası doğrudan alana bir görüntü yapıştırmak nasıl BTY?

İşte EEPROM adaptörü ile revize sürümüdür. Eşzamanlı PIC ve 24Cxx KULLANMAYIN. Bir seferde yalnızca kullanın. Ben bir diyot (1N400X) ile PSD2 (LED) yerini almıştır. BTY transformatör giriş 0-12V / 350mA olmalıdır. Herhangi bir zorluk durumunda sorular sorun. bimbla.

4 pinli başlığın üzerine Thee çizgiler ICSP (genellikle RB6, RB7 ve MCLR hatları aracılığıyla) destekler HERHANGİ PIC programlama cihazı içindir. Bu nasıl yapılabilir 18F452 ve pin uyumlu sürümleri için şematik ZIF / 40 örnek netleşir. 8-pin DIL soc. EEPROM'lar arasında 24Cxx ailesi içindir. Hala net değilse geri Rvert. bimbla.

nasıl tanımlamak için ICSP destekleyecek merhaba ben PIC18F4431 ile başladı. Binu G

Teşekkür ederim ama ben dsPIC için tek başına programcı intrested duyuyorum. Belki o zaman tüm PIC, dsPIC ve EEPROM karşılamak için benim önceki programcı yeniden tasarlayacak. bimbla.

Merhaba! Ben de bir kaç ay önce bir jdm seri programlayıcısı gerçekleştirilir. Bu kol bir 48 pimli soket vardır. İlk 40 24cxxx için bütün mikroçip aile uC ve son 8 içindir. Bu mükemmel çalışıyor ve bir ek güç kaynağı seri port bunun için yeterli güç var neden vardır. ciao!

Üzgünüm aptal soru için ama gerçekten bu gibi herhangi diyagramları bakmadık, ben J4 için J1 ile dikdörtgen, sen benim lütfen bu biraz açıklamak ne olabilir anlamıyorum?

Teşekkürler zristic! Bizi şematik atalım! bimbla. Bu arada Timmymna: PJ1 9-Pin D-tipi konnektör ve J1 4 pinli başlık bir PCB mount. Onlar başka bir devre bağlanmasına izin. Ben yeteri kadar basit yaptık umarım.

Bimbla, bunu tek bir gemide tüm olsaydı bu doğru, size verilen resmi bazı ham bağlantıları ekledik? Onun pin başlık varsayalım yolu teller aracılığıyla yılında PIC devresine pin başlık bağlanın 9PIN konektörüne bağlanır mı? Yardım :) için çok teşekkürler

Bu da icprog düşük voltaj programlama desteği ile arayüz iyi ICSP programcı

Timmymna Merhaba, Evet göstermiştir bağlantıları tüm doğru. Siz devam edin ve kartı yapmak. Kullandığım bağlantı yöntem dışı sayfa bağlayıcılar olarak adlandırılır. ETİKETLER (İSİMLERİ) AYNI İSENİZ şematik aracı iki off-sayfa konektörleri arasındaki bağlantı varsayar. Resmimi görsel temiz tutmak için kullanabilirsiniz. Ben senin şüpheler temizler umuyoruz. bimbla.

O kadar bimbla takas için teşekkürler. Ben kullanmak ne şematik çizim yazılımı sorabilir miyim? Timmymna

[Quote = bimbla] BTY sonrası doğrudan alana bir resim yapıştırmak nasıl? [/Quote] Konu Dışı ... Sen diğer eki gibi resim yükle. Ne sizin ilk yazınız yapmış doğru idi. Ama pls her görüntünün boyutu 40kb daha AZ olduğundan emin olun (veya emin, 50kb değil, ama bunu deneyebilirsiniz).

Timmymna, soru cevaplama ...... ben OrCAD v10 bimbla kullanın.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back