TABANLI Pulse Oksimetre TSL230R TASARIMI

Ben TSL230 ile bir yıl önce olduğu gibi, ama R ve IR analog çıkış ile, bir Pulse oksimetre prototip yaptı. Ben yardımcı olabilir, bana haber ver.

Bu size yardımcı olacaktır [quote = pop48m] Umut. Pop [/quote] dosyası dostum için thnks .. i zaten bu makale var .. i program bu mümkün olacağını nasıl bilmiyorum pic.being bir newbie için orada şematik ama hiçbir kaynak kodu gidecekseniz ...

[Quote = narccizzo] Ben TSL230 ile bir yıl önce olduğu gibi, ama R ve IR analog çıkış ile, bir Pulse oksimetre prototip yaptı. Ben yardımcı olabilir, bana haber ver. [/Quote], bana bilgi göndermek lütfen, yine çok yararlı teşekkürler olurdu

Merhaba Kötü İyi SBajaj. şematik, sinyaller, pcb Bu bağlantıyı çalışmak için bir göz atın: http://www.geocities.com/narccizzo/projects.htm Saygılarımızla .. [Size = 2] [color = # 999999] Eklenen 5 dakika sonra: [/color] [/size] şematik pin1 ve pin2 fotodiyot bağlanır, Pin3 ve pin4 R ve IR paralel LED'ler bağlı, Devre +5 ihtiyacı ve +-12V çalışmak. [Size = 2] [color = # 999999] Eklendi 58 saniye sonra: [/color] [/size] Üzgünüz için kötü sinyaller arıyoruz ... :)

Ben proje için C kodu yükleyeceğimiz gelip sefere. Saygılarımızla.

[Quote = narccizzo] Ben proje için C kodu yükleyeceğimiz gelip sefere. Saygılarımızla. [/quote] ok .. çok teşekkürler dostum ... i hasta yerine nokia ekran LCD plethysmograph ve görüntüleme için .. deneyin devre veya infact yükseltme düşünüyorum ....... ilk bakayım nasıl devre çalışır ve sinyaller hiç iyi değil kötü bakışından ...... tekrar teşekkürler ....

[Quote = Kötü İyi SBajaj] dosyası dostum için thnks .. i zaten bu makale var .. pic.being i ... [/quote] kaynak kodu ekli olduğu programın mümkün olacağını nasıl bilmiyorum bir newbie için orada şematik ama hiçbir kaynak kodu yok. İyi şanslar! Pop

John G. Webster tarafından Kitap: Vücudun herhangi Pulsoksimetreler Tasarımı yükleyebilir miyim?:

Birinin üzerinde kitaba bir bağlantı yükleyebilir veya söz eğer çok faydalı olacağını düşünüyorum

O kitabı var. Basılı (orijinal olmayan, ne yazık ki) kopyalama. Ben bir pdf bu hafta sonu içine kopyalayın ve kısa sürede foruma yayınlayacağız. Zaten doldu önümüzdeki hafta umut!

rina_1220: kitap uplaod Lütfen .... hepimiz bunu bekliyor .... bunun tüm üyelere yardımcı olacaktır .... Cypress için şimdiden doğrudan bağlantı sayesinde - Pulse Oksimetre - Standart - AN2313 :)

merhaba herkes nabız oksimetre için farklı bir hisse bağlantı verebilirsiniz C kodları ı buradan indirmek için bu web sitesini hiçbir yeterli puan ... bakımınız için teşekkürler var ... [Size = 2] [color = # 999999] 2 dakika sonra eklendi: [/color] [/size] Eğer 8051 MCs ya pic aile dayalı herhangi bir pulse oksimetre proje var mı?

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back