RFID dedektör tasarımı hakkında Kaynakları

F

Free_Will

Guest
Herkes RF / ID dedektör tasarımı hakkında bilgi bulmak için bana yardım eder misin?

Sen E * Marin A * mel veya P4095 den U2270 kullanabilirsiniz. İkisini de kullanılan ve çok iyi çalışıyor.

Merhaba, ben ti gelen tms3705a kullanmak var. Sen saatte bu konuda bilgi bulabilirsiniz ** p :/ / w * w.ti.com / tiris / default.htm. Ve o zaman bile onlar bilgi hakkında soran sadece size - - Bence bu konu hakkında internet üzerinde çok az (ücretsiz) bilgileri (onlar size bilgi vermek önce NDA imzalamak için neredeyse her zaman vardır bu mistik bulunuyor ... ) saygılarımla carllucas

[Quote = xirix] Sen E * Marin A * mel veya P4095 den U2270 kullanabilirsiniz. Ben u2270 hakkında daha fazla bilgi bulamıyorum ikisi kullanılan ve iyi çalışır. [/Quote] Merhaba, ben TK5552 AN.However yılında okuyucu devre inşa Ben u2270B.I giriş veya çıkış pin herhangi sinyalleri gözlemlemek olamaz. ben öncelikle transponder için bazı veri yazmak zorunda mıyım? bana transponder Tk5551/52 ve u2270B ve prosedürleri için lütfen yol çizebilir misin?

Ben EMMarin kartı ile u2270b (Temic) kullanılan (EM4001 / 2 uyumlu - 64 bit, sadece okunur) ve işe yarıyor, ben okuma ile çalışmak / kartları yazmadım.

Ayrıca mikroçip web sitesini kontrol edin, onlar hırsız RF / ID ürünleri için uygulama notları ve çizimleri var

SONMicro ( http://www.sonmicro.com ) dünyanın en ucuz 125kHz RFID Okuyucu / Yazıcı design.They tüm bilgilerin şematik ücretsiz vermek ve sadece tamamen özelleştirilebilir programlanan PSoC çipi satmak sunuyoruz. PSoC (Chip Programmable syetem) techology Cypress Microsystems ( http://www.cypress.com/psoc ). Birlikte gelir Orada birkaç harici bileşen ve çoğu yapı taşları çip içinde olduğundan, bu şu an için en uygun maliyetli bir tasarımdır.

ben bu parçalar ile bazı deneyim oldu, re-aktif çıkış. co. tr [font = Tahoma] [/font]

Bu basit bir 8 bit mikroişlemci değil, analog yan çip içinde inşa edilmiştir.

Burada tüm yararlı bilgiler için teşekkürler, ben bir (muhtemelen) temel soruyu sorabiliriz? Bir aracın anahtarı (benim tek kalan birini ..) var ve bir yedek anahtar yapmak için başka bir transponder programlamak mümkün RFID TK5530 transponder kapalı tüm bilgileri okumak istiyorum. Ben sadece üreticisinden biri sipariş biliyorum, ama bu şekilde artık çok ilginç its ... Ben Sonmicro okuyucu / yazıcı toplayabilir bu yapıyor gibi görünüyor, ama şarkılar, Kodlama, ID-kodu uzunluğu bilmiyorum bu yana, sig veya başlık bilgisi o tüm çoğaltılmış olabilir bu bile mümkündür? Şimdiden herkese teşekkürler. JasonBW

Onlar barkod yerine artık mağazalarda RFID teknolojisini kullanmak için gidiyoruz söylüyorlar. Sonra biri daha sonra başka şeyler yapabilir miyiz? Ile barkod şeyleri kurcalamak kolay değildir.

Merhaba, U2270B IC manchester kod okumak için mikrodenetleyici için asm kodu var mı. I EMMarin Transponder kartı nereden bulabilirim bana da söyler misin? Ben her yerde bulamıyorum görünüyor. Size yakında duymak dileğiyle. Teşekkürler.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back