PIC RS485 arabirim PIC

Eğer Rx ve PIC Tx işaretçilerine SN75176 için ya da diğer iğneler kullanılarak bağlanır mı? Başka işaretçilerine kullanıyorsanız o zaman veri almak ve göndermek için Yazılım UART kullanıyorsunuz?

Gerçekten tam iletişim tarafından ne anlama geldiğini anlamıyorum .... bana da basit bir "fprintf" deyimi ve "BKİ kesme" Eğer daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa ... biz skype oturumu olabilir?

Ben SN75176 ile pic tx ve rx işaretçilerine bağlı hav.

Ama. DSN dosyası içinde SN75176 ve bacağına RA0 ve RA1 bağlanır. Doğru devre Ver.

benim devresinde verici SN75176 kullanmadan RS485 seri haberleşme yapmak mümkün olmalı ...

Ben SN75176 kullanarak herhangi Projesi yapılan sığınak. Sen SN75176 veri sayfasında okudum. Eğer Donanım UART kullanıyorsanız PIC Rx ve Tx pinlere SN75176 bağlamanız gerekir.

haklısın ben sadece benim şematik üzerinden kontrol edilir ve SN75176 PIC18F452 TX ve RX işaretçilerine bağlı olmalıdır. ben bu değişecek. Eğer kod lütfen bana yardımcı olabilir

Eğer veri iletimi ve alımı için algoritma var mı? Evet ben kodlama size yardımcı olabilir. Sen mikroC Pro kullanıyorsanız ve bu Yazılımı UART kütüphanesi vardır. Bunu kullanıyorsanız o zaman SN75176 için Rx ve Tx dışındaki işaretçilerine bağlayabilirsiniz.

evet ben bir ve ben de ben tx ve rx yapılan hata coorecting am takılarak bir algoritma im var

Ben SN75176 veri iletimi için algoritma istedi. Tere kodunuzda bir şey yoktur. Ben SN75176 hangi işaretçilerine yüksek / alçak iletim ve alım sırasında ve ne süreyle yapılmalıdır bilmek istiyorum.

biz RS232 haberleşme için makul bir mesafe vardır ve RS485 S IM iletişim OLDUĞUNU İKİ PICS bırakın iki cihaz arasındaki iletişimi yaşıyorsanız RS232 için makul bir uzaklıkta bulunduğundan basit RS232 kullanmak mümkündür

Eğer iletişim ne mesafe. "RS232 haberleşme mesafesi" için arama google.

onun 15m projemiz için yeter. biz bir kontrol birimi ve çoklu oylama birimler varsa o zaman biz RS232 [COLOR = "silver"] --- Güncelleme --- [/COLOR] RS232 bana makul görünüyor kullanabilirsiniz varsayalım
(RS232-Dengesiz / non-diferansiyel hepsi aynı terimleri) - nokta-Hayır gelin. Sürücüler = 1-sayisi alıcıları = 1-tam dubleks (bu yüzden de yarı dubleks olabilir)-Mesafe (Standart) = 15m - alıcı giriş hassasiyeti (geçerli bir sinyal) = +-3V - Maksimum hız 12m az = 20kbps RS485 - Dengeli. diferansiyel - No.Drivers = 32 - sayisi Alıcıları = 32 - çoklu - Yarım dubleks - Mesafe (standart) = 1200m - alıcı giriş hassasiyeti (geçerli bir sinyal) = +-200mV - 12m Maks hız = 35Mbps
[COLOR = "silver"] --- Güncelleme --- [/COLOR] im ikisi arasında RS 232 iletişimi kullanarak eğer pic sonra ben herhangi bir alıcı kullanmak zorunda. [COLOR = "silver"] --- Güncelleme --- [/COLOR] i MAX232 kullanmak zorunda olabilir

i RS232 ile RS485 yerine benim şematik değişti. benim yeni şema bağlama am. i kesme kullanarak RS232 haberleşme için kod yapmaya çalıştım. ama ben bastığımda bir mikro denetleyici ve diğer mikro denetleyiciye bağlı anahtarı özellikle anahtarının nasıl ben veri aldığını biliyorsunuz o uart (RS232) üzerinden veri aldığı bir sorunum var. [COLOR = "silver"] --- Güncelleme --- [/COLOR] im de benim kod ekleme. Herkes bana yardımcı olabilir.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back