PIC PLC (PIC16F648A tabanlı PLC proje)

M

Myself

Guest
Sevgili tüm, aşağıdaki bağlantıyı gerçekten ilginç bir PIC PLC proje (PIC16F648A tabanlı PLC proje) götürür: http://host.nigde.edu.tr/muzam/UZAM_PLC_with_PIC16F648A.htm Sağladığınız nerede Proje ile ilgili PCB, projenin fotoğrafları, vb gerçekleştirmek için PCB dosyaları ile. Bu proje yakın zamanda yayınlanmıştır görünüyor. Bu bir ana kart ve uzatma kurulları içerir. Ana kart 8 DC (5 V veya 24 V) girişi ve 8 röle çıkışı sağlar. Aynı her biri aynı 8 DC giriş ve 8 Röle, uzatma panoları için de geçerlidir. İstediğiniz kadar giriş / çıkışların sayısı gibi birçok uzatılabilir. Şey projeyi tamamlamak için 15 ay sürecek gibi görünüyor olmasıdır. Bu hafta bazında bir makalede ele alınacak ve ELEKTRONİK DÜNYA adında bir dergi içinde yayınlanacaktır. Kendine iyi bak. Kendim :)

Sevgili tüm, burada ben bu PIC PLC proje bazı fotoğraflar ilanıyla: Bu PIC PLC ana kartıdır:
4_1227165352.jpg
Bu / I olan PIC PLC Ç genişleme kartı:
4_1227165448.jpg
şu ana kart ile iki I / O genişletme kartlarına bağlantısı:

Merhaba. PIC mikrodenetleyiciler ve ben kolayca bir PLC yapabilirsiniz yaklaşık 160 euro düşünüyorum kendi programı Parsic bu dışarı ucuz hazır PLC'ler (kurulları) kontrol edin. Program, EXOR kapıları, yukarı-aşağı sayıcılar, çoklayıcılar, analog girişler, karşılaştırın, giriş / çıkış pwm, ADD / MUL / SUB / DIV, UART, LCD çıkışı, monoflpos, gecikmeler, saatler vb vardır VE, VEYA Ben onun büyük, o var. Sotiris

kendi plc yapmak için bu faydalı bağlantılar için teşekkür ederim. ama ne eğer hakkında bir HMI aracılığıyla bağlanmak istediğiniz

Bence bu proje açık kaynak kodlu bir PLC proje olarak kabul edilmelidir. Bu proje, bir mikro PLC tabanlı tasarım ve nasıl uygulanacağını temellerini sağlamak gibi görünüyor. Her biri bu proje bazı yeni özellikler ekleyebilirsiniz. Örneğin bu proje için bir merdiven diyagram çizmek için hiçbir kullanıcı arabirimi yazılım vardır. Bunu yapmak için yeteneği ile birisi bu projeye katkıda bulunabilir. Ve diğer özellikler ilave edilebilir. Kendine iyi bak. Kendim :) [size = 2] [color = # 999999] 8 dakika sonra eklendi: [/color] [/size] Sevgili tüm, 11. maddesi aşağıdaki linkten indirebilirsiniz: http://host. nigde.edu.tr/muzam/ew_part11_2009.zip ilgilen. Kendim :)

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back