PIC 18F2550 ile Kolay USB CDC çözümü

Merhaba ben sadece onun söyleyerek Bilinmeyen Aygıt mchpcdc.inf dosyası ile manuel kurulum kuramazsınız, bana yardım edebilir misin?

i pic 18f4550via usb işaretçilerine D + ve D-işaretçilerine veri göndermek istiyorum. im pic 18f4550 denetleyicisi kullanıyor. ben pc göndermek istiyorum. Bu ikili bazı veri var. Herkes bana usb'den herhangi bir onaltılık veya ikili veri gönderme kodu gönderebilirsiniz işaretçilerine D + ve D-. E-posta: ashu_aka88@yahoo.com thanks

Sonunda çalıştı My D-ve D + ters edildi. Benim CCS i got sürücüleri "C: \ Arquivos de Programas \ PICC \ Drivers" - Default Ben bir şüphe var, Hiperterminal içinde doğru hızı nedir? Ben 115200'de çalışıyorum, ama iyi biri olup olmadığından emin değilim. tekrar teşekkürler

ben bu usb ile bilgi gönderebilirim? i bir hücre gibi bluetooth üzerinden pic bağlanabilir yüzden bir pic için bir bluetooth usb dongle bağlanmak istediğiniz

Merhaba Arkadaşlar, ben PC ile benim cihazda PIC18F CDC_MSD development.when pabucu çalışıyorum, pencere sihirbaz CDC driver.I elle fine.But çalışıyor CDC inf dosyasını bulmak zorunda yüklemek için açıp sormak tekrar takın olacak tekrar ve tekrar açık başka port.Wizard aygıt, sürücü file.Please bana bir kez yüklemek için yardım bulmak için bana sor, o Varolan sürücüyü manuel device.If u bulma olmadan tüm CDC port iletişimi destekleyecektir konuma önlemek için herhangi bir fikirleri var CDC sürücüsünü tekrar Soms

Üzgünüm somasundari, sen inf en azından sürücüyü bulmak için pencereleri ayarlamak olabilir, önceki yüklü inf alacak, usb port değiştirmek her zaman vermelisiniz. sistemi.

Cevabınız için teşekkürler. Ben nasıl u herhangi bir fikir sorunu çözmek için bana yardım edin varsa, otomatik inf dosyasını bulmak için pencereleri yapılandırmak için bir daha şüphe var.

Merhaba, benim cihaz kullanılır yüklü. Hex dosyası. Bundan sonra,. Inf dosyası yüklenir. Ama Benim bilgisayar benim cihazı tanımıyor. Plz bana yardım et. Ben başka bir soru var:. Bu cihaz bir sys dosyasına ihtiyacınız yok mu?

Birisi bunu mchpcdc.inf dosyası nasıl kullanılacağını söyleyebilir

Cdc sürücü ile sorun: Eğer usb eklediğinizde, gibi bir şey alırsınız: Sürücü yok. Aygıt Yöneticisi'ne gidin, listede sürücü olmadan usb göreceksiniz. Özellikleri, Detaylar git - ve mülk-select Ids itibaren göreceksiniz: USB \ VID_0461 & PID_0033 (veya başka bir değer) olarak onaltılık dizine gitmek, bazı satırlar aşağı gitmek, mchpcdc.inf dosyayı açın: [DeviceList]% TANIMI% = DriverInstall, USB \ VID_04D8 & PID_000A inf tasarruf cihazı manager.Then adresinin değeri VID_04d8 sonuna pid_000a değiştirin. devam .... ve 100 ok - dosya, sürücü güncelleme ve Siz pencerelerden doğrulanmadı sürücüsü gibi bir şey alacaksınız değiştirilmiş mchpcdc.inf için gidin.

Bu mükemmel çalışıyor, `sa büyük bir başlangıç ​​noktası, teşekkürler!

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back