Peugeot 206 Panel Diyagramı

W

woody28

Guest
Ben PEGUET 206 paneli şeması ve tüm elektronik ile ilgili bölümler için bakmak Sevgili tüm. Teşekkür ederim

Ben AÇIK-KAPALI üzerine, SES, RADYO kontrolu için CAR AUDIO ile iletişim kurmak için kullandığı protokol bilmek istiyorum bana yardımcı olun. Teşekkür ederim

Merhaba woody28 bulmak deneyin edonkey yılında [url = "ed2k :/ / | file | Peugeot.206.Technical Manual.rar | 477647534 | de047df335974016a37b7b7ba1ea42de |"] Peugeot.206.Technical Manual.rar [/url]

i edokey üzerinde bulamadık. Bazı biri burada upload memnun olurdu. Lütfen bana yardım et.

kilometrelik son numarayı kaydetmek için nasıl ve silmek için bilmek hi iwant? teşekkür ederim

[Quote = ariya] merhaba iwant kilometrelik son numarasını nasıl kaydedileceği ve silmek için bilmek? [/quote] teşekkür i kaydetmek veya toplam kilometre sayacı de silemezsiniz düşünüyorum, sadece servis sayacı temizlemek, onun sen arabayı başvurun ve 10 saniye, iyi şans için tutun koymak ise gösterge panelindeki düğmeye doit edebilirsiniz benim İngilizce için üzgünüm. kilometrelik momory Bunu değiştirmek ise, gösterge paneli kartındaki yerini chip tutmak, toplam kilometre sayacı çok yeni çip ile acordance değiştirin.

Tüm hayatım i sıfır peugeot 206 hız kaydedici sıfırlayabilirsiniz. Eğer 0351-7243653 Bu kişi hakkında bilmek istiyorsanız

Yalnızca elektrik şemalarına ve yönetim kontrol paneli sistemi ile ilgili herhangi bir belge var mı! Düzen ya da öylesine çizim ve ilgili? *** Orada Peugeot 607over için tam onarım manuel aşağıdaki bağlantıyı ama bizim bölgede (düşük hızlı internet) olarak indirmek için çok büyük It.s! [Url = Peugeot 607] http://news.digsys.bg/peugeot/Lyubo_lvl/ [/url] saygılarımla:!:

Peki ben Kılavuzun aynı tür arıyor, ama oldu Fiat Palio Yangın 2004 Benim arka cam sileceği hasar ve bunu değiştirmek için gereken ve hiçbir yedek parça burada bunun için kullanılabilir beri "Mısır" Ben alma düşündüğünü edilir "Buralarda daha kullanılabilir" 206 için ve bu arka cam aracın ön panelinden elektrik bağlantılarının tam bir yedek gerekir iri place.Of koydum. Fiat Palio kılavuzu bulmak nerede herhangi bir öneriniz? ve nazik ingilizce Ben, şimdiye kadar bulunan tüm İtalyan yazılmış gibi: D

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back