Parmakizi özellik çıkarımı - matlab

Algoritma çok ve parmak izi tanıma yöntemleri vardır. Projenizi gereksinimi ve sizin lehinize bağlıdır. Bu konuda bazı kitaplar veya kağıtları okuyabilir, sonra iyi bir algoritma karar. Ben sinir ağı kullanarak yapıyorum, hem de oldukça iyi. Bir başka popüler yöntem eşleşen göre önemsiz ayrıntılar olduğunu.

pırasa hi ... tebrikler! Benim döküm çok çekirdek noktası her zaman doğru değildir. Ama kabul ... Yani sinir ağları ile eğitim muyum polyomial modeli ile devam ...

Merhaba, MEKA sana yine duyduğuma sevindim. Polinom modelin parmak izi eşleştirmesi için başka bir yöntemdir. Eğer tüm iyi dilek.

Meka Sevgili Senin Kodu kullanılır. daha iyi çalışırlar. ama neden parmak izi görüntü üzerindeki temel noktaları çizmedim. Eğer tam kodu hakkında benim söyle eğer iyi Ali ilişkin

merhaba tüm i mezuniyet projesi için kendi parmak izi tanıma sistemi uygulamak çalışıyorum ..... herhangi bir özellikle sigularites (çekirdek, delta) saygı yousi ile sayesinde tespit bazı kodlar bana yardımcı olabilir

merhaba tüm Ben Oryantasyon Kestirim Kodu hayata geçirdik ama değerleri doğru olup olmadığını bilmiyorum .. Ben herhangi bir ben var ki değerleri doğru olup olmadığını kontrol etmek için bana nasıl yardımcı olabilir benim uygulaması için Java (Görüntüleri okuma ve görüntüleme) ve C (algoritmalar) kullanıyorum? her yerde görüntülenir olarak da nasıl yönelim Görüntü çizebilirsiniz? plz yardım

herkese sunmak için hazırım yardıma ihtiyacınız böylece hi all im de parmak olduğu için i hav yazılmış kod tanıma baskı ve çalışma üzerinde çalışıyoruz

merhaba ben bana yardım, lütfen benim gradulation Projesi: için fingerrint recoginition için kodu gerekir

neden biz parmakizi görüntüleri üzerinde corepoint göremiyorum?

[Quote = vurgac] neden biz parmakizi görüntüleri üzerinde corepoint göremiyorum? [/Quote] corepoint göremiyorum tarafından Ne demek istiyorsun?

plz pırasa hey i u hv minutae çıkarıcı ve çekirdek noktası uygulanan parmak izi tanıma I hv çalışma bazı önemli miktarda yapılır ve i nw u nasıl benim proje ilerlemek için bekliyor pls bana söyle olabilir eşleşen minutae için daha fazla devam etmek istediğini biliyorum bana yardım hızlı cevap Saygılar

parmak izi görüntü aynı bu fotoğrafa gösterisi corepoint ortalamaları [size = 2] [color = # 999999] 1 dakika sonra eklendi: [/color] [/size] [quote = leekk8] [quote = vurgac] neden corepoint üzerinde göremiyorum parmakizi görüntüleri? [/quote] corepoint göremiyorum tarafından Ne demek? [/quote] aynı bu görseli

hi leekk ...... im parmak izi eşleştirme ile ilgili bir proje yapıyor ...... ur kullanarak im as aynı algo kullanarak ....... ama benim algoritma yönlendirme alanında düzgün çalışmıyor ...... u bana yardımcı olabilir eğer ben çok yükümlü olacak ..... [Size = 2] [color = # 999999] 1 dakika sonra eklendi:. [/Color] [/size] ben c # kullanarak daha fazla bu proje için net .......

Bir parmak izi sırt biten ve çatallanma çıkarma algoritması vardır var ama o inşaat tamamen nasıl bilmiyorum ...... buradayım takılarak kullanıma olabilir som1 ve som1 bana plz payı nasıl çalıştığını bilen varsa ..

I Çekirdek & Delta algılama ve ayrıntı Algılama hesaplamak için gereken yere Merhaba Uzmanlar, bir parmak izi proje üzerinde çalışıyorum. Herkes bu uyguladınız mı? Birisi kodu lütfen bana yardım edebilir. Teşekkürler

Orada HIE .. im parmak izi tanıma ile ilgili bir proje yapıyorum. Çok .. i ön işleme n özellik çıkarımı için benim matlab kodları ile yapılabilir ... ama im sonrası işleme kısmında sıkışmış .. biz sahte önemsiz ayrıntılar noktaları kaldırmak için sahip olduğu. Herkes beni buraya yardımcı olabilir ... benim teslim yakında n im sıkışmış:. cry:

merhaba MEKA i u kendi hv u kodunda herhangi improvemnts yapılan çalışma değildi, yazdı kod çalıştı, pls söyle. şimdiden teşekkürler

plz minutia yöntemi Cevapla bilmeme özellik çıkarımı yöntemleri söyle ......

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back