Office 07 yüklerken sorun

P

pd

Guest
Merhaba Office 07 yükleme sırasında ben daha önce benim için çalıştı aşağıdaki error.It bakıyorum ... ama şimdi çalışmıyor:. Cry: [color = red] Kur office.en-us/dwtrig20.exe bulamıyorum ... [/color] microsoft office 2007 yüklerken, ben bir pencere var:. [color = orange] kurulum office.en-us/dwtrig20.exe.when dosya konumunu görüntüleyebilmek için çalışırken bulamıyorum, geçersiz konum diyor [/color] Şimdiden teşekkürler:. D

pd arkadaşım benim tavsiye almak ve yüklemek yok, o kadar da kötü versiyonu iyi olan 2003 deneyin!

Yükleme kurulum aradığı dosyayı "Doktor Watson" başlatıcısı (Dwtrig20.exe) 'dir. Deftere hata mesajı itibaren, kurulum ABD İngilizce dizini "office.en-us" size yükleme medyasında dosyası arıyor. Bunun anlamı tüm yükleme ortamınıza olasılıkla bozuk olmasıdır. Bu Office yasal bir kopyasını ise, hiçbir ücret ödemeden MS bir yedek diski almak mümkün olmalıdır. Eğer diskin bir kopyasını bir arkadaş varsa, yükleme işlemini tamamlamak için ödünç alabilirsin. Sen sadece kendi kayıt kodunu kullanmak istiyorsunuz. Bu Office korsan bir kopyasını ise, bozuk dosyaları yaygındır. O durumda kendi konum.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back