Max038 ile 10Hz-10MHz Fonksiyon jeneratörü

C

crazyduck

Guest
Merhaba, Bu şematik, PCB, Elektor fonksiyon jeneratörü serigrafi. Bir MAX038 kullanılır. CD :)

Merhaba, ben dosyayı bir kez daha tarih olacak. Belki de aynaya sağlam olacak. CD:?

O ayna site için dosya almak için iki gün sürdüğünü unutmayın. Ben dosyayı incelemiş ve PC düzeni ve yükleme şeması ile komple çok iyi bir ticari kaliteli tasarım. Böyle LCD frekans okuma gibi bazı ekstralar ile Lider marka seviyede tahmin ediyorum. Istikrar seçtiğiniz pasif R ve C parçaları çoğunlukla kurulacaktır.

Merhaba, fonksiyon jeneratörü özellikleri katılın. CD :)

Merhaba ben bir yıl önce ya da öylesine Elektor bu tasarım yapılmış. Ben makale Haziran 1995 olduğunu düşünüyorum, EPE de diğer tasarımlar vardır. Eğer doğru hatırlıyorsam PDF'leri değil bunu kendi PCB yapmak yazdırırsanız ölçekli, yani bu sakının. Ayrıca ayna kontrol etmek veya PDF yansıtılmaz. Birisi ilgi ise ben onları tarayabilir Çıktılarımda bulabilirsem ben, bunları yeniden ölçeklendirmek zorunda sanırım.

Ben sadece eğlenmek için (yaklaşık iki yıl) bir süre önce jeneratörü inşa var, ama sinüs kalitesi artmış olabilir mi karakteristikleri ticari bir jeneratör olanları (emin değilim HP, ama ortalama kalitesi için) similat vardır itiraf etmeliyim ( Aslında biraz bozuk) ama amatorial veya yarı-profesyonel işler için Tamam. Eski XR2206 yirmi yüksek frekans (1982 yılında Elektor ilk sayı ile başladı) yaklaşık uyun. Eğer gümüş mika kondansatörler (en fazla 3 nF) ve frekans için bir turlu pot kullanıyorsanız Hakkında stabilitesi oldukça iyidir. Mandi

Bu jeneratör sugest olabilir, bunu kurmak var. Onu Elek * yayımlandı görünüyor ya.

Merhaba, Aynı dosya ama güzel bir pdf dönüştürüldükten sonra zipli: D Saygılar

Diğerleri daha 5 mhz ile max038 olmadan jeneratörleri çalışır. Max038 Ben maliyet catalonia 40 € değilim. Teşekkürler.

Hi There jeneratörü sinyal Eğer inşa etmek için başka yollar vardır ama MAX038 kullanmak isterseniz ben onlardan bir örnek almak için deneyebilirsiniz düşünüyorum. http://www.maxim-ic.com/quick_view2.cfm/qv_pk/1257 Ben İspanya'ya gemi hiçbir sorun olduğunu düşünüyorum. Ama büyük bir teklif kötüye yok. Orada SMD için değişik tasarımlar ve size ilk inşa etmek gibi hangisinin deside zorunda DIP. Forumda arama ve daha fazla bilgi almak. Cl

Ben bu dosyaları indirmek için herhangi bir puan yok. Herkes bana yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba, hyperion-1. Noktaları olmadan indirmek ücretsiz ayna kullanın. Saygılarımızla.

i Max038 ilgili fonksiyon jeneratörü tabanı hakkında bazı dokümanları bulabilirsiniz. Frekans kadar 35MHz için olabilir. Sen dosyasında darbe onları görebilirsiniz. Bu Eagle şematik ve PCB eğlenin içerdiği!

Maxim göre, MAX038 artık mevcuttur ve bunlar uygun bir yerine biliyorum. Futurlec (h ** p :/ / www.futurlec.com) 19,90 $ her biri için onları gösterir. Ben ciddiye tamamen arz kurumadan onları bir çift kalkarken düşünüyorum. ["Fonksiyon üreteci" build MAX038] için Google bir arama beni iyi hit bir sürü var. Bunlardan biri mikrodenetleyiciler ile aşina iseniz gerçekten yetenekli baktım MAX038 kontrollü bir mikrodenetleyici için oldu. Ben süpürme yeteneği sağlamak için MAX038 ve ICL8038 bir kutu inşa düşünüyorum.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back