Labview 7.1 PIC18F2550 Arayüz veya üstü

Que tal. Si. Deberias poder mandar cualquier cantidad de datos. Saludos.

Hallo Ben Osolong yayınlanmıştır görüntü micoro denetleyicisi için labview sürücüsü indirilen. Ben bir pic 18F4550 DAQ ile iletişim kurmak için kullanabilirsiniz. Bildiğim kadarıyla gördüğünüz gibi iletişim çalışıyor. Tek sorun, ben saz, bir analog giriş, bir dijital giriş okumak ya da bir analog çıkış yazmak, bir dijital çıkışı ayarlamak nasıl bilmiyorum olmasıdır. Ben bu ISITMA ile sahip olduğu C-kodu olduğundan emin değilim ama ben kodu anlamıyorum. Ben USB hiç kullanmadım labview ile acemi, kulüpler ve C kodu hiç kullanmadım. Peki benim dijital ve analog I / 0 roy ile iletişim kurmak için bana yardım edebilecek biri var

Cehennem Herkes, ben hala PIC18F4550 ilk kullanan visuall temel ile usb arayüzü hakkında expirements yapıyorum ve bunu başarıyla çalışır. ama şu anda ben labview kullanıyorum ve gayet iyi çalışan bir cihaz için ama sahip cihazlara bağlanmak eğer id ilk PIC18F4550 ve vid_1234 & pid_0002 ikinci PIC18F4550 için ve ben ilk yonga bir numara göndermek için LabVIEW programı tasarlanmış ve çip çıkış için vid_1234 & pid_0001 PORTB ve size numarası i bilgi dosyasında tanımlamanız ve i görebilirsiniz rağmen, ikinci çip ile ikisi sadece ilk aygıt işleri veya ikinci çalışmaları ve değil ilk PORTB çıkış vermeyin sorun yapabilir aygıt yöneticisi her iki cihaz. tabii ben işi Tamamladılar için dll dosyası mpusbapi.dll ve sürücü mchpusb kullanılır. Ben fi kullanarak iki cihaz kontrol edebilirsiniz ama neden, labview ile yapılabilir edemem?

Merhaba herkes nasıl PIC mikrokontrolör ile labview basit toplayıcı blok arayüz için bana yardımcı olabilir?

Osolong Merhaba, benim gün yapılmadı! İşin bana çok yardımcı oldu! Şimdi, ben bir dalga grafikte veri dizisi, LabVIEW USB yoluyla PIC4550 saklanan dizi ve arsa bir veri göndermek istediğiniz bir problem.I karşılıklı. Ama her şey gönderilen veri oldukça rasgele LabVIEW araziler, (PIC saklanan) sırayla çizilir elde değildir. Sorun ne olabilir?

Merhaba! Sizi bana yardımcı olabilir umuyoruz! Ben LABVIEW ile kullanmak için bir usb toplama cihazı gerekir, ben bir pic 18f4550 kullanmak niyetinde ama nasıl bunu yapmak için hiçbir fikrim yok. Ben elektronik ve LABVIEW iyi bir bilgiye sahip ama don `t pics, hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyorum. Eğer biri bana yardımcı olabilir misiniz? Ben `gerçekten bu ihtiyacı ediyorum! Teşekkürler!

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back