Konuşmadan Feature Extraction için Matlab Kodu

M

moiz

Guest
Selam konuşmadan özelliklerini öğrenmek için bana herhangi bir yardımcı olabilir. Ben 1 gibi konuşmadan özellikleri ayıklamak zorunda bu yüzden "Konuşma Sinyal Kullanımı İnsan Duygu Tanıma" benim proje yapıyorum. Pitch 2. Enerji 3. 4 Medyan. Minimum 5. Maksimum 6. Varyans 7. Formants (F1, F2 ve F3) 8. Öngörülü 9 Doğrusal. Katsayılar (LPC) 10. Doğrusal Tahmin Cepstral Katsayılar (LPCC) 11. Mel-Frekans Cepstral Katsayılar (MFCC) 12. MFCC ilk türevi (dMFCC) 13. MFCC ikinci türevi (ddMFCC) 14. Frekans Güç Katsayısı (LFPC) 15 idi. Algısal Doğrusal Tahmin (PLP) 16. Göreli spektral PLP (Rasta-PLP). U plz bana yardım veya üzerine bana mymoiz2004@yahoo.co.in postayla fazla kod varsa

Bu çok sıcak bir konudur. Hala bana bildirin yardıma ihtiyacınız varsa EDAboard bir arama yapın

Evet Konuşma sinyallerinden özellik çıkarımı için matalab kodu da arama kullanarak her türlü yardımı yok mu? Ve herhangi bir zamanda plz daha duygusal yanın konuşma ingilizce veritabanı bilen varsa bana yardım mı? plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Tüm, Ben de merhaba. Matlab özellikle LPCC özellik çıkarımı algoritması için kod ve MFCC lütfen bana e-posta sclim9 (at) hotmail.com tq Need

Siz de bana kodu göndermek eğer ben minnettar olurdum, hmm kullanarak bir fonem tanıma uygulamalıdır ama hangi özellikleri ayıklamak için nasıl bilmiyorum ... E-posta: tugceayar@gmail.com Thanks inadvance

Merhaba, ben de devam etmek olarak nasıl daha sonra en azından bir tam ayrıntılı bir yöne konuşma değil, gerçek kod ise duygu tanıma bir hmm ya ann tabanlı bir uygulama için kodu gerekir. obscurecoder@gmail.com tüm Thanking, oc: beni kodunu gönderin

olup konuşmacı tanıma için MFCC için c dilinde ny1 hvin kodu

im konuşmadan duygu algılama bir proje yapıyor hey. Vücudun herhangi bir varsa kendi veritabanı pls burada paylaşmak .. önceden SVM thnx için alsocode

Bana MFCC için Matlab kaynak kodunu (golbanoo862007@yahoo.com) çok gönderebilir misiniz? çok teşekkürler

Eğer Konuşmacı tanıma için Matlab kaynak kodları gönderir misiniz. Projemi MATLAB kullanarak bir güvenlik sistemi inşa etmek ..

Eğer Konuşmacı tanıma için Matlab kaynak kodları gönderir misiniz. Projemi MATLAB kullanarak bir güvenlik sistemi inşa etmektir ..
Voicebox özellikleri ekstraksiyon gibi modelleme teknikleri GMM vb belki yardımcı için size yardımcı olabilir birden rutinleri var

Merhaba EEG özelliklerini öğrenmek için bana herhangi bir yardımcı olabilir. Ben EEG özellikleri ayıklamak zorunda bu yüzden "EEG tabanlı Duygu Tanıma" benim proje yapıyorum

Herkes Yukarıdaki konunun herhangi bir kod var ise hi bu foruma yükleyin. her e-posta adresine mail göndererek daha iyidir. teşekkürler

Şimdi, Eğer performans değil 99-100%, fiyat değil kadar milyonlarca.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back