Güvenlik sistemlerinde kullanılan Wiegand Protokolü hakkında bilgiler

T

TheBoss

Guest
Herkes güvenlik sistemlerinde kullanılan Wiegand Protokol hakkında herhangi bir bilgi var mı? Ben protokol birkaç farklı uygulamaları olduğunu fark etmiş ama net herhangi bir bilgi bulamıyorum. Orada bir belirtim kullanilabilir mi, ve nerede elde edebilirsiniz bunu? Biri yardım edebilir misiniz? Thanx Patron: (

26-bit Wiegand Haydi çocuklar? 34-bit Wiegand? Kimseye bu protokolleri hakkında bir şey bilmiyor mu? : Cry: Ben herhangi bir yardım gerçekten takdir ... Patron:?

Merhaba, ben bir 3 tel (GND, DATA0, DATA1) 'dir: 0' 1 'öneki ve veri bitleri öbek paritesi uzunlukta sonek vardır DATA1 line veri bitleri üzerinde dürtüleri vardır i yere sahip 24-40 bit değişebilir DATA0 on line dürtüleri vardır Arşivde atmel (51 çekirdek) için benim çok eski asm uygulaması eğer ilgilendi ...

Çoğunlukla "Erişim Kontrol Sistemleri" kablosuz olanları kullanılan bir protokoldür, Kapı okuyucu kartı kapsama alanında olduğunda onun Anten Throug elektrik alan indükler okur, geri kartı numarası belli bir sayı ile döner. Kart Numaraları Wiegand ve 35 sistem wiegand-26-gibi bir örnek 13 bit iki gruba 26 bit böler birinci grup grup tanımlayıcı olarak kullanılan bir şirket payı içindeki tüm kullanıcıları, gibi birçok formatlarda biçimlendirilebilir diğer kullanıcı özeldir

Merhaba, ben bir mikroçip micocontroller bir Wiegand okuyucu arayüz çalışıyorum, ben mesajları okuyordum ama ben hala bunu elde edemez, datao I '0 've veri1 '1' olsun, bir timimg diyagramı herkes var okumak için nasıl anlamak için? Bir sürü Javier teşekkürler

U yarıda üs noktası olarak giriş ve ayarı gibi PORTB 04:07 kullanılabilir PIC16F84 kullanarak eğer hiçbir zamanlama digrame görmek gerekir Merhaba, sen yarıda baz kullanılabilir. iyi şanslar

iam herkes denetleyici ve okuyucu arasında 20m mesafe hakkında bağladınız i uzaklıkta reader.i benim denetleyicisi bağlamak maksimum uzunluğu ne Kurumlardan olan yardımcı olabilir, kart okuyucular erişim için Weigand protokolünü kullanarak ve supply.iam için anahtarlama kaynağı kullanılan bir yanlış veri alma i yapılandırılmış data.plz bana çocuklar yardım gösterdiğinizde.

Anilz Merhaba Bir switch mode güç kaynağı temin doğrusal tedarik deneyin tavsiye edilmez [url = http://www.smartrdistribution.com] Akıllı R Dağıtım - Akıllı Binalar için Akıllı Ürünler [/url] gibi gibi SR1-PSU- 121A. Sen, 22 awg ölçekli kablo ile 150m arasında bir mesafe olsun kablo tavsiye korumalı olmalıdır. Umarım bu yardımcı olur

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back