Diğer pc güç kaynağı şematik

E

e_eja

Guest
i tüm şematik pc ps var ama ne zaman i eski şematik yeni PS ile eşleşmedi hizmeti yeni ATX PS çalışan herhangi biri i var pleasen olacağını ATX PS hakkında newes şematik var mı? isi herkes compaq gelen birikimini PC PS örnek var ve yakında burada bağlantının söyle lütfen?

Burada PC güç şematik bir koleksiyonu, orada en azından bir ATX vardır. Bazı kullanım vardır umarım. Şerefe, FoxyRick.

Compaq Presario 1200 için herhangi bir güç kaynağı şeması ..? WBR Surej

merhaba tüm meslektaşları herhangi bir compaq, dell, hp gibi bir hazır bilgisayarlar için güç kaynağı şema varsa ..... u herhangi şemaları ya da sadece url posta o burada bu bahsedilen markaların herhangi bir yükleme konusunda iyi şimdiden çok teşekkür varsa u lütfen buraya bunlardan herhangi sonrası eğer vb o büyük mutluluk duyacağız

hi fsmyth bağlantılar için çok teşekkürler, onlar çok büyük yardımı oldu ve u dell ve compaq güç kaynakları için daha özel gönderebilirsiniz umuyoruz. iyi, burada ekli ama ther çalıştığını ve bileşenleri bilgilerini veya herhangi bir inşaat ipuçları hakkında hiçbir bilgi vardı var, basit bir indüktans ölçme köprüsü de vardı. u herhangi bir bilgi temin edebilir eğer önceden Saygılar büyük yardım ve teşekkür olurdu

Hangi ATX üzerindeki gerilim kaynakları, genellikle geri besleme kontrol ve çıkış regülasyonu kontrolü kullanılır?

Merhaba tüm thies i Onlar belki eski ama senin tepsi Enermax, Antek Veya diğer türleri gibi bazı modern PSU var bazı biri onlar için achematic yapmak ve isterse Umarım PSU çoğunun temel fikri kapsayacak internetten indirilen bazı schmatics vardır İşte bost Onları i cant internet üzerinden bu herhangi bulmak çünkü Goodby [size = 2] [color = # 999999] 2 dakika sonra eklendi: [/color] [/size] Üzgünüz İşte Dosya mı

şematik [size = 2] [color = # 999999] Eklenen 6 dakika sonra: thanks for PC İÇİN [/color] [/size] ATX400W İYİ ¡¡

Herkes pfc bir atx psu şematik var ya atx psu için pfc eklemek nasıl biliyor mu?

Herkes getirilmesi böylelikle TL494 ve op-amp 339 (commomly frotech, nav-teknoloji, Foxin, civa vb kullanılan) tarafından inşa atx psu 400w için schemetic şeması için bana yardımcı olabilir

[Quote = sawwa7] [quote = diginode] herkes TL494 ve op-amp 339 [/quote] (sık frontech, nav-teknoloji, Foxin, civa vb kullanılan) Hi kullanılarak inşa atx psu 400w için şematik diyagram için bana yardımcı olabilir http://www.edaboard.com: i u isted...deneyin / viewtopic.php? p = 909253 # 909253 Zaten burada yayınlanan var ve devre tanımlamak için Saygılarımla [/quote] Thanx yüklemek olmaz, ben TL494, LM339 yapıldığı gibi bazı SMPS var, Ve 2X13007 ve üç trafo E33, E16 ve E19. Tüm sorun MB yüklenemedi olduğunu vardır. Yani, ya da kimse yardım bu sorunu çözmek için PSU ateş sorun için ise, büyüklüğü olacaktır. thanx tekrar:. D

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back