CST Microwave Studio Tutorials / manuals

Herkes sadece bana e-posta ihtiyacı varsa ben de HFSS bazı dersler var. kosol

Ben CST bir mikroşerit anten içine bir SMA konnektör beslemek için nasıl öğrenebilir miyim? TQ!

Eğer tutotials için cst galerilerinde bakmak isteyebilirsiniz? I CST benim temel almak yerdir

Piggy: i anten grafik penceresi PDT mikrodalga studio.Next ile Ultrawideband anten dizileri tasarlarken zaman seni ekleyebilirsiniz i dahil 50 ohm yükler hatırlıyorum bileşenlerden it.Some bileşenleri ile başka küçültülmüş pencere var aynı sorun vardı Sizin anten. Ben thhis cevaplar ypur soru umuyoruz.

Herhangi CST MWS için Frekans Seçici Yüzey (birim hücre) hakkında Öğreticiler? gerekli yardım. teşekkürler

[Quote = MTT] CST Eğitimi [/quote] İyi bir gerçekten gerçekten yardımcı olur! Teşekkürler!

Herkes CST için paralel plaka dalga hakkında herhangi öğreticiler var mı?

hey ben ayrık noktası tanımı bazı öğretici ve örnekler istersiniz? herkes yardımcı olabilir?

Ben sızdıran bir koaksiyel kablo taklit gerekir. Herkes bana yardımcı olur?

çok teşekkür ederim, herkes VBA hakkında bir CST öğretici var mı

FSS uygulama notları bu seti sizin için yararlı olacağını umuyorum

Merhaba çocuklar :) Sen öğretici veya nasıl EM PCB üzerinde test gerçekleştirmek için açıklama var mı? Bu PCB sonra girişleri ve diğer parametrelerini ayarlamak ithalat ve yönetim kurulu çevreleyen elektromanyetik alan görselleştirmek mümkün mü? Yardım için :) çok teşekkürler

Evet, olası ya Gerber ithalat kullanarak veya. Dxf dosya yükleme.

Böyle mikroişlemcisi veya bir şey için cevap :) için teşekkürler zor :) olabilir Ama belki de kapasitans, indüktans ve bir çıkış saatini ayarlamak tüm girişlerin empedans ayarlamak ve sonuç :) görmek mümkün mü? Düzenleme: Şimdi böyle bir şey :) ki ben sadece pasif bileşenleri ve ayrık unsurları var ve tüm PSPICE kitaplıkları için bu ettik varsayalım doğru olacaktır sanmıyorum. ? Böyle bir simülasyon gerçekleştirmek için nasıl :) Ben çok arama ettik ama şimdi neden: (

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back