CST Microwave Studio Tutorials / manuals

J

junction_crosstalk

Guest
Merhaba, herkes bana öğretici / CST Microwave Studio kılavuzu dosyası verebilir misiniz?

Eğer CST varsa, pdf belgeleri (başlamış, Öğretici, Advance rehber alma) belgelerine klasörü altında CST kurulum dizini tüm vardır. Eğer hala onları bulamazsanız, bana pm. Cheers, Element7k

Ben CST Microwave Studio v4.3.I ile dipol anten öğretici burada upoded bir SWF var:

u birçok frquencies aynı kutupsal grafik üzerinde kutup desen çizebilirsiniz varsa MTT, burada ne cst sürümü?, ben sorabilir miyim? u cst iki eğri varsa da sormak u onları çıkarabilirsiniz ki? Saygılarımızla

Herkes bir mikrodalga emici tasarımını nasıl biliyor? Ben piramidal emici tasarımı konusunda öğretici istiyorum. Ne ortak malzeme kullanan? ne boyutu, büyüklüğü ve emici yüksek? [Size = 2] [color = # 999999] 11 dakika sonra eklendi: [/color] [/size] Merhaba. Nerede CST Microwave Studio hakkında bilgi edinmek konusunda öğretici, demo ve diğer notları hakkında internette bulabiliriz? Bir piramit mikrodalga soğurucu tasarlamak istiyorum ama ne biz iyi seçebilirsiniz malzeme, boyut, boyutu ve diğer özellikleri olduğunu bilmiyorum. Herkes sorunu çözüldü bana yardımcı olabilir?

CST ADS tasarım taklit miyim?? ve eğer evet? nasıl çalışır olabilir? herhangi bir fikir? Teşekkürler [size = 2] [color = # 999999] Yükledi 1 dakika sonra: [/color] [/size] Hangisi daha iyi veya daha doğru olan? CST veya ADS veya HFSS? tavsiyeye ihtiyaç

[Quote = mfa2214] CST ADS tasarım taklit edebilir?? ve eğer evet? nasıl çalışır olabilir? herhangi bir fikir? Teşekkürler [size = 2] [color = # 999999] Yükledi 1 dakika sonra: [/color] [/size] Hangisi daha iyi veya daha doğru olan? CST veya ADS veya HFSS? Tavsiyeye ihtiyacınız var [/quote] ekteki dosyaya bakınız lütfen: CST MİKRODALGA STUDIO ® ve Agilent ADS kullanarak CMOS VCSEL Sürücüsü Tasarımı

CST ve ADS bir tasarım kiti yükleyerek birbirine benzetilebilir. Öğrenmesi kolay HFSS, 2D simülasyon için ADS, öğrenmek çok kolay değildir CST ama bir kez bunu güçlü :) hissedeceksiniz usta

[Quote = MSH] Burada upoded CST Microwave Studio v4.3.I ile dipol anten öğretici bir SWF var: [/quote] Merhaba Sevgili, siz CST simülasyon için diğer bazı örnek eğitim varsa ben size sormak istiyorum lütfen. Bu forumda attılar örnek CST uygulamaya çok iyidir. çok teşekkür Thakn. Başkalarının görüntü varsa, benim e-posta beni gönderin lütfen: najwa_news@hotmail.com . Ben minnettar olacağım. Bir sürü thakns. saygılarımla

Sarmal anten KYG, cst veya i konusunda başvurabilirsiniz herhangi notları kullanarak tasarım nasıl herkes biliyor

Merhaba KYG, ver. 2006 MACROS sekmesi altında bir sarmal tel üretmek için bir komut dosyası var. Ayrıca basit bir script ile kendiniz üretebilirsiniz. ("Zz için Zend adım zStep = 0", "xx = R * cos (Ang)", "yy = R * sin gibi> bir şey - 1) bir for döngüsü kullanarak helisel noktaları bir 3D çokgen oluşturun Ang) "ve" Dang = WirePitch * zStep * 2 * pi "" Dang tarafından verilen açısal artıştır "Ang = Ang + dang. WirePitch birim uzunluktaki katlanmış sayısıdır. Eğer bir komut dosyası kullanmak istemiyorsanız ps, o excel bu noktaları oluşturmak ve "Curves -> 3D Poligon -> Load Dosya" kullanarak onları içe 2) bir daire, anten kesitini oluşturur. 3) "-> Sweep Curve Eğriler" kullanarak helisel yolu daire Sweep. Ayrıca, malzeme olarak PEC kullanır. Umarım bu yardımcı olur. Nate

Merhaba çocuklar, CST için dairesel bir dalga bir öğretici alabilir miyim? teşekkürler

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back