CCNA ve MCSE kursları arasındaki fark

OSI Katmanları: CCNA -> Layers 1,2,3,4 (fiziksel) MCSE -> 5,6,7 (uygulama)

Bir Microsoft Sertifikalı Sistem Mühendisi (MCSE) ağ kavramları ve çalışma sistemleri ile çalışmak için Microsoft tarafından onaylanmış bir kişidir. CCNA Cisco ağ sağlam bir temel tasdik amaçlayan bir başlangıç ​​seviyesi programıdır.

Ben cisco ccna yapmış ve benim deneyim ben bir akademi olarak öğrenme açısından mcse üzerine bu tavsiye ederim. Ben kendini evde mcse öğretmek kolay olduğunu, mcse kitapları satın aldıktan sonra bulduk. All you need sunucu 2003 yükleyin ve 2 istemci bilgisayar kullanmak için var bir orta menzil pc olduğunu. Sadece sunucu üzerinde deneyerek mcse için tüm teknik beceri öğrenebilirsiniz. Öte yandan cisco ekipman dışında adsl modem, ev kullanıcısı için gerçekten uygun PAHALI, ve değil, hiçbir cisco ekipman olarak evde OSPF, vb kullanarak bir yönlendirici uygulamak gerekiyor, dağıtım / kullanılan başlıca ekipman ağ mimarisi çekirdek katmanları. Çoğu ağ mühendisliği rolleri en az 3 yıl deneyim gerektiren MCSE daha iyi bir giriş seviyesi bir niteliktir. Umarım bu yardımcı olur,

Tüm Merhaba, ben microsoft çevre ve linux çalışan oluşur "sistemleri ve ağ Diploma" adında bir ders mi var. Şimdi ben bir istihdam almak için bazı sertifika yapma eşiğinde yaşıyorum ve ben CCNA veya MCSE için gidiş olmadığını karıştı yaşıyorum. Her biri kendi öneme sahiptir ve i seçmek için hangisinin anlamıyorum. Ben de Avustralya benim Highers yapmak planlıyorum ve bu yüzden ben elde edeceğim sertifikasyon bana ve ayrıca ağ benim Highers ile ilgili herhangi bir part-time iş getirebilir eğer büyük yardımı olurdu. Plz bana yardım yapılması Buradaki tüm ağ sihirbazlar: cry: Teşekkür peşin, hari

Eğer ağ daha ilgi değilseniz, sadece CCNP almak için deneyin, sonra CCNA için gidin. MCSE sadece Microsoft ile ilgili bilginin, bu yeterli olabilir ve size bir şey çalışıyorsanız işe yaramaz Linux veya ağ ile ilgili bir şey gerekiyor.

Çok Thank u. U bana Chennai CISCO sertifikalar için iyi bir eğitim merkezi önerebilirsiniz????

Tüm Assalam o alai kum. Sana bu bağlantı için benim ilk yorum BCz bütün bütün herkes tarafından welcom duyuyorum. Ben de CCNA öğrencisiyim ve başka yardım ur tüm yorumları okumak için memnunum. MCSE PC Champion için daha iyi ise CCNA Network-kral için iyidir. ama onun ur çabalarına bağlıdır. ALLAH NIGHEBAN.

MSCE Microsoft Sertifikalı Sistem Mühendisi olduğunu ve LAN ve temelde bir bilgisayar tabanlı ağ dayanmaktadır. Nerede CCNA (Cisco Certified Network Associate) Anahtarlar ve Yönlendiriciler bir bilgidir ve WAN dayalı olarak. Nitekim her ikisi de farklı olmasıdır. Bu nedenle Yorumlarınız tarafından size CCNA veya JNCIA Cisco Certified Network Associate ve Juniper Networks Sertifikalı Internet Associate karşılaştırmak gerekir edilir. Daha iyi CCNA RHCE ve MCSE RedHat Certified Engineer ve Microsoft Sertifikalı Sistem Mühendisi. Daha RHCE olduğunu

merhaba, burada ben hemen ccna pratik yapabilirsiniz. [Size = 2] [color = # 999999] Added 3 dakika sonra: [/color] [/size] i ardıç sertifikalar hakkında bilmek istiyorum. herhangi bir herhangi bir bilgi yoktur. gibi ön gereksinimleri, kurslar, iş piyasasında önemi

Ben en iyisi kabul MCSE veya CCNA ya almak istiyor? cevap lütfen size teşekkür etmeliyim

Belki de bu yazı biraz geç kalınmış gibi görünüyor, ama tam tersi daha yazmak için daha iyi! Ağ ve dünyada bağlantısı için aygıtlar (donanım) ana sağlayıcısı olarak, Cisco uo gerçek uzmanlar için CCxE başlayanlar için CCxA bazı derslerin yaptı. Cisco, LAN veya WAN olsun => anahtarı, yönlendirici, youo bağlantı getirmek cihazlar üzerinde duruluyor ... . Microsoft, iyi bilinir. MCSE ve MCITP yazılımları kullanarak Windows sunucuları ve ağ üzerinde duruluyor. Bu 2 birbirleri ile çok farklı, ancak bir ihtiyacı Donanım ve Yazılım bilgisine de özellikle Basra Körfezi, Ortadoğu ve benzeri gibi yeni Gelişen bölgelerde, bu ağ mühendisliği iş gerçek bir profesyonel olmak. Benim kişisel fikrim Hakkında, ben donanım bilgisine gerçekten zorunlu olduğunu düşünüyorum. Ama Linux tabanlı sunucuların çok iyi olarak yazılım daha iyi araştırma ile gitmek wan eğer. Hatta Microsoft hala kendi ana sunucular için bazı Linux tabanlı sunucular tuttuğunu duydum. Ben Microsoft ürünleri (özellikle Bill Gates, şirketin ayrıldığımda gelen!) Sevmiyorum Dürüst olmak gerekirse.

chennai ccna yapacağım ve bu ders için gidiyoruz kim tüm iyi ve iyi bir organizasyon :) içinde recurit edilecektir

Ben şahsen MCSE [COLOR = "Silver"] olarak CCNA tercih [SIZE = 1] ---------- Mesaj 16:49 eklendi ---------- Önceki Mesaj 16 oldu: 48 ---------- [/SIZE] [/COLOR] Eğer sadece ağ içine almak istiyorsanız bu [COLOR = "Silver"] [SIZE = 1] ---------- 18:23 eklendi yazılan ---------- Önceki mesaj 17:49 idi ---------- [/SIZE] [/COLOR]
merhaba, nereye i pratikte ccna pratik yapabilirsiniz. [Size = 2] [color = # 999999] Added 3 dakika sonra: [/color] [/size] i ardıç sertifikalar hakkında bilmek istiyorum. herhangi bir herhangi bir bilgi yoktur. ön gereksinimleri, kurslar, iş piyasasında önemini
Eğer denedim gibi on-line bilgi [COLOR = "Silver"] [SIZE = 1] ---------- Mesaj 18:32 eklendi ---------- Önceki mesaj 18:23 idi ---------- [/SIZE] [/COLOR] Burada herkes bir CCIE olan herkes biliyor mu?

CCNA için, siz (WAN ağ ile uğraşmak) MCSE için ise, size verir gibi CCNA daha güçlü olmalı ağ kavramları ve çalışma sistemleri (LAN ağı ile anlaşma) ile çalışmak için Microsoft tarafından onaylanmıştır CISCO donanım ekipmanları sertifikalıdır pratik bir üstünlük. Ayrıca, bir kez size CCSA almış, MCSE bir esinti olmalıdır

Eğer güçlü ve yetenekli ağ yöneticisi istiyorsanız, CCNA, MCSE ve bazı Linux yönetimini çok takip iyidir.

i CCNA sınavları sadece kitap bilgisi fazla gerektiren zor olduğunu söyleyebilirim .. yönlendirici sims., ve gerçek yönlendirici deneyim anahtarıdır ... i CCNA uygulama, mühendislik doğru olarak MCSE İdaresi yönelik olduğunu düşünüyorum .. ------------------------------------------------

Microsoft aslında yeni ürünler için MCSE sınavları düştü ve yeni bir akreditasyon yöntemi taşındı. Ancak, pencerelerin farklı sürümleri bir MCSE kendimi var, ben de cisco router elbette bir dizi yaptım. Çalışmak istediğiniz yeri büyük farktır. Biz sadece bizim ağa VPN erişim noktası ile bir düzine cisco router bakmak şimdi tamamen yönetilen bir çözüm bizim kendi WAN, sonra baktım CCNA iletişimde şirket ile bir iş rolü için daha uygundur, ben cisco kurslar yaptım. Sadece Microsoft (aynı diğerleri için değil aynı ölçüde oldu), MCSE programı reputauion ile kötü bir zaman geçti eklemek için, sanayimiz snubbed. Bir kağıt MCSE (sadece kitap briandumps gelen şeyler öğrendim kişi) fazlalığı, yerine tecrübeli insanlar vardı. Ben bir kaç rastlamak ve hatta şeylerin en temel mücadele. Örneğin iş istasyonu etki alanı üyeliği nasıl değiştirileceğini bilmiyordum biriydi. Çoğu şirket de sadece harfleri adınızdan sonra, tecrübe ve bilgiye görünüyorum.

i iyi RHCE materials.i RHCE sınavı yapmayı planlıyorum gerekir.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back