CCNA sınavı için Müfredat

A

arunach

Guest
Merhaba ben müfredat ve CCNA sınavı ile ilgili diğer ayrıntıları bilmek istiyorum. Pls ifade çekinmeyin, bilgi bile küçük bir parça benim için yararlı olacaktır. Arunach

Ama biz CCNA Eğitim Rehberi olabilir? Biz bazı simülasyon yazılımı alabilir miyim?

Cisco bazıları okula girmek için en iyi şey onlar everythig var

[Quote = Krutarthbhatt] Fakat biz CCNA Eğitim Rehberi olabilir? Biz bazı simülasyon yazılımı alabilir miyim [/quote] CCNA Cisco Certified Network Associate Eğitim Kılavuzu (Sınav 640-801) Richard Deal Yayınevi: McGraw-Hill Osborne Media ISBN: 0072229349 Ağ OSI Referans Modeli TCP / IP protokol yığını Switch ve Router Konfigürasyonu Router Donanım Bileşenleri Köprü ve Anahtarlar VLAN Bağlantılar Dinamik Yönlendirme Protokolleri Uzaklık Vektör Protokolleri OSPF ve EIGRP IP Erişim listeler DHCP WAN [url Topolojiler: Copyright @ 2003 de dahil olmak üzere, tüm CCNA sınavı konuları kapsar ] http://rapidshare.de/files/12142578/CCNA-6_4_0-8_0_1-SG-McHillOsb-RDeal.rar.htm [/url] Şifre: www.blueportal.org

Wendell Odom 2) CiscoPress CCNA Taşınabilir Komuta Rehberi - - Scott Empson 3) Bozon Exsim Max soruları Bu kitaplar CiscoPress Resmi Sınav Sertifikasyon Rehberi (ICND1 ve ICND2) çalışılması olmazsa olmazlardan

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back