Bir FFT algoritması uygular MATLAB kodu

Fourier yaygın bir kullanımı dönüştüren örnekleri arasında, gürültülü bir süre etki sinyal gömülü bir sinyalin frekans bileşenleri bulmaktır. 1000 Hz'de örneklenmiş veri düşünün. Bir genlik 0.7 50 Hz sinüs eğrisi ve genliği 1 120 Hz sinüs eğrisi içeren bir sinyal Form ve bazı sıfır ortalamalı rasgele gürültü ile bozuk: Fs = 1000;% Örnekleme frekansı T = 1/Fs;% Numune zaman L = 1000;% sinyal t Uzunluk = (0: L-1) * T; 50 Hz sinüzoidin% Zaman vektörü% Sum ve 120 Hz sinüzoidin x = 0.7 * sin (2 * pi * 50 * t) + sin (2 * pi * 120 * t); y = x + 2 * randn (boyutu (t));% Sinüzoidler artı gürültü arsa (Fs * t (1:50), y (1:50)) başlığı (Bozuk 'Sinyal Zero- Rastgele Gürültü Mean ') xlabel (' zaman (milisaniye) ') NFFT = 2 ^ nextpow2 (L); Y Y = fft (y, NFFT) / L uzunluğu 2% Sonraki gücü; f = Fs / 2 * linspace (0,1, NFFT / 2);% Plot tek taraflı genlik spektrumu. plot (f, 2 * abs (Y (1: NFFT / 2))) başlığı xlabel ('Frekans (Hz)') ylabel ('(' y (t) Tek Taraflı Genlik Spektrum ') | Y (f) | ')

Kodunuzu ama aslında bir FFT algoritması yerine kütüphane fonksiyonu dahili bir uygulayan bir MATLAB kodu bir ihtiyacı için teşekkür ederiz. Eğer varsa bana bir tane gönderin. Thank you :)

merhaba canım bu dosyasına bakın. Bu matlab zevk içinde dft algoritması için komple bir program içerir

Herkes IFFT için kod verebilir? Şimdiden teşekkürler ...

prescriptively için teşekkür ederim efendim .......... ... yetiştirilen advence [COLOR = "silver"] --- Güncelleme --- [/COLOR]
merhaba sevgili Bu dosyasına bakın. Bu matlab zevk içinde dft algoritması
için eksiksiz bir program içerir Benim bilimsel çalışmaları tamamlanmış, ve araştırma bu alanda seçti, ve ben gerçekten bu yazı gerekli ediliyor ... çok teşekkür ederim ....

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back