Adaptör SCART-SVHS-RCA

M

meax98

Guest
Ben TV çıkışı olmadan TV VGA Gulson mesajında ​​şemaları eklemek olamazdı: bu yüzden buraya koyacagim. Kendim çizmek istemiyordu, bu yüzden iki parça var, ama ... Saygılarımızla meax98

http://tvtool.info/english/cablefaq_e.htm stronka o kablach i tvtool www.tvtool.de - strona Domowa programu (english i almanca) moim zdaniem nie ma sensu bawienie się w przejściówki z d-sub na skart jeżeli tvtool wystarczy na stronce şakacıktan Opis prześcia z SVHS na kompozit (są Dwie wersje 1 chipy bt / Conexant 2 chrontel - Mala różnica tylko jeden c) KTÖS ma tv üzerinden Çevir : Benim görüşüme göre daha iyi kullanılması TVtool yazılım ve TV ile grafik kartı satın modu üzerinden (iki sürümü cips bt / Conexant ve chrontel vardır)

Gader, sen söyleyince araçları deneme amaçlı, pahalı iyi yukarıdaki devresidir. Her neyse, bilgi için teşekkürler. Diğer yazı ben TV sinyallerini VGA sinyalleri dönüştürmek için dayalı bir devre AD725 yükledik. Saygılar.

Vga2TV tasarımında, bu pim 15, 11, 7, 16, 20 ve SCART konektör 9 kullanır. Nasıl ihtiyaç scart pin 13, 15, 17, 19 olan SVHS dönüştürebilirsiniz?

Bu SCART ve S-VHS bağlayıcısı şemasıdır. Yani, önceki şemadan bağlamak zorundasınız: - SCART tarafta: Kompozit video çıkışı, Kompozit video toprağı, rgb kırmızı, rgb kırmızı zemin - S-VHS tarafında: Y, C, Y toprak, C zemin Sadece bu bulabilirsiniz işaretçilerine ve bu kadar. Saygılarımızla meax98

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back