5v içine 12v veri sinyali dönüştürmek için nasıl

[Quote = advy] soğutucu ile 7805 [/quote] LM317 ve 7805 tarafından üretilen ısı devresinde direnç ve kapasitörler yakacaklar en iyi seçenek nedir? Ben büyük ısı lavabolar ile bu gerilim bırakarak bir çok şey yaptık ama hala ısı emici çok sıcaktır. Bu kapasitörler ve direnç yanmış olacağını düşünerek, ben soğutucu üstüne 12v CPU fanı sabit. ama benim taşınabilir CD çalar şarkılar arasında fan gürültüsü pick up.

Sana LM2576 gibi bir anahtarlama regülatörü almak tavsiye ederim.

Dediğim gibi veya daha önceki numune olarak ücretsiz kullanılabilir bir atasözü max5035 kullanın ... ve ulusal lm257x numune olarak elde etmek çok zordur ...

Eğer gerilim bölücü kullanabilirsiniz .. direnç değeri için, kendinizi hesaplamak

ur akım gereksinimi (ben bu motoru çok sürmez sanırım) sonra gerilimi sadece ur gerekli akım motorunun yani puan durumu elde ne damla kontrol kolay bir seçenek olurdu düşmesi diyotlar kullanarak çok değilse diyotlar kombinasyonu kullanılarak elde edilir hangi u bulmak zorunda

cari gereksinimi bağlıdır. Geçerli requiement çok lapa değilse (az 1 A), sen heaksink olmadan 7805 kullanabilirsiniz. daha güncel requirment gerekirse, seni diyot ve transistör combinition zener gerektiğini düşünüyorum. Düzeltici de önyargı ve çıkış (npn transistör için) de önyargı kullanım zener diyot (~ 5.2V) tarafından. HTML:
66_1170907913.JPG
Normal link: http://images.elektroda.net/66_1170907913.JPG

U LM317 Ic kullanabilirsiniz. Uygulaması için veri sayfasını kontrol edin.

Hai, daha iyi kullanımı güç talep lineer regülatör kullanılırsa, güç israfını olacak daha fazla olduğu gibi anahtarlama güç kaynağı. Örnekler lm2575 vb Sarma vardır

Devrenin ne tür üzerinde bunu kullanmak için gidiyoruz? O geçen akım tutamaz varsa voltaj regülatörü ısınır. Yani onu kullanacak devrenin ne tür söyle. Saygılar, Necolei

Temelde Viper911 Ben doğru, o kadar ve böylece için olduğunu önerilen dönüştürücü execpt arasında yük gereksinimleri belirtilmiş isem, değil vardır .... Bununla birlikte, bu lokal olarak genellikle mevcuttur LM257x olarak kullanmak için en iyi görünür. minimum çaba ile bir veri izleyerek bir regülatör fark olabilir. ve iyi verimlilik.

çok basit bir regülatör olarak zener 5.1V kullanın. onun daha az sonra başka bir zener 7805 ile gitmek ile giderseniz kullanacak mısın ur güç watt hesaplamak.

Ben ancak başkasının 5volt için 12volt alabilir LM7805 lantÛlarÛyla bilmek istiyorsanız 2007 yılından bu yana, bir sürü insan otomotiv amaçlı veya mikroişlemcileri için kullanabilirsiniz Bu yazı yapılmıştır biliyorum, bu adım adım kontrol edin. Ben kablolu gerektiğini göstermek için her adımda resimlerini koymak için çalıştım ... [url = http://afreeland.com/index.php?page=VoltageRegulator] Voltaj Regülatörü [/url]

Ben u 7805 girişine 7805 çıkış itibaren bağlı olmalıdır büyük soğutucu ve bir diyot ile 7805 kullanabilirsiniz düşünüyorum ......... iyi malasi çalışacaktır: D: D

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back