12vdc-220VAC 100/200watts sinüs invertör

E

evelyn

Guest
hi .. Birisi yardım pls olabilir?? 12vdc-220VAC 100/200watts sinüs invertör arıyorum. Birisi yukarıda citeria ile şematik bir diyagramı gönderebilir? denedim ve başarılı olduğunu ve bileşen listesi dahil edilmiştir bir diyagram için arıyorum. A 12vdc-220vac 100/200watts Kare dalga inverter can.but sinüs dalgası için kare dalga nasıl değiştirileceği söyleyebilirim. teşekkürler.

Sinüs invertör karmaşık, kalibre edilmesi zor büyük boy, ağır ve çok düşük verimli. Sadece google tarafından internet bunun için bakmak, olmalıdır beri, sen sinüs ya da gerekmediğini düşünmelisiniz veya bir ses güç amplifikatörü ile 50/60Hz sinüs osilatör ile kendiniz tasarlayabilirsiniz. nguyennam

oic. öylesine u i squarewave üretmek şematik diyagramdan, sinüs almak için bir sinüs osilatör kullanabileceğimiz anlamına gelmektedir. Okok.

[Alıntı yap] Kare dalga inverter can.but sinüs dalgası için kare dalga nasıl değiştirileceği söyleyebilir A 12vdc-220VAC 100/200watts. teşekkürler. [/Quote] ... sinüs kare dalga dönüştürmek için PWM ve düşük geçişli bir süzgeç kullanın ... / / a, bu yardımcı olur umarım

ben bu sinüs osilatör devresi için yukarıdaki kare dalga osilatör değiştirebilirsiniz? Ben orada bir sinüs invertör alabilir miyim?

Evelyn, bu sayfayı durdurmak için daha iyi oldu: Bu, DC-AC sinüs inverterler hakkında çok iyi bir konu olduğunu karmaşık tasarımları basit, anlamak ve sizin gibi birini almak kolay olacaktır. AC sinüs için Inverting DC voltaj bu fikrin peşinden gidersen, orada zaman, çaba ve para yatırım gerekiyor, bu yüzden kolay bir tasarım yöntemi değildir. Piyasada hazır modelleri de vardır. nguyennam

sinüs ve kare işareti invertör arasındaki differnce i 1 veya diğer thanx yapımında ilgileniyorum olarak cevap lütfen Ooh

[Quote = nguyennam] evelyn, bu sayfayı durdurmak için daha iyi oldu: Bu, DC-AC sinüs inverterler hakkında çok iyi bir konu olduğunu karmaşık tasarımları basit, anlamak ve sizin gibi birini almak kolay olacaktır. AC sinüs için Inverting DC voltaj bu fikrin peşinden gidersen, orada zaman, çaba ve para yatırım gerekiyor, bu yüzden kolay bir tasarım yöntemi değildir. Piyasada hazır modelleri de vardır. nguyennam [/quote] i dosya sunmadığınızda görmek, beni ona rehberlik eder? teşekkürler

Kendi güç kaynağı bir sinüs dalgasının tepe gerilimi için ana filtre kapasitör şarj çünkü birçok elektronik ürünler kare dalga düzgün çalışmaz. Ama bir kare dalganın tepe gerilimi azdır. Bir kare dalganın tepe gerilimi sinüs dalgasının tepe gerilimi ile aynı gerilim yapılırsa o ısıtıcılar ve akkor ampuller burn out olacak. Elektronik motor hız kontrolleri ve ışık kısıcı bir kare-dalga işe yaramaz.

[Quote = Audioguru] Elektronik motor hız kontrolleri ve ışık kısıcı bir kare-dalga işe yaramaz. [/Quote] onlar iş vardır ama ama ama düzgün ve bazen hasar görebilir

[/I] [/b] [size = 6] [/size] EVET BİR ÇOK KOLAY İŞ DEĞİLDİR AMA HİÇBİR ŞEY IMPOSIBEL IS. BİR 12V 3A TRABSFORMER'S PRIMRY OUT PUT ve trafo sargısı SONRA 4.7U İÇİN 10U (600V DC) OLMAYAN poler POLYPERPLYNE KONDANSATÖR ADD İLE SERİ SARMA İLE YTL GEREKMEKTEDİR. Cry: ANCAK BU SİZİN squre DALGA İNVERTER (OUT PUT CAPACIY TD YARIM WILL GO) İÇİN TUFF ZAMAN ÇOK VERECEK:

Merhaba .. evelyn .. Ben açıkça invertör şematik (Doc 4) giriş ve çıkış noktaları gerekir, yükledik.

merhaba tüm. Farklı dalga etkisi nedir?
A ucuz eski invertör ısıtıcılar ve akkor ampuller için gayet iyi bir kare dalga çıkışı vardır. Birçok elektronik ürün ve elektronik hız kontrol çalışmaz böylece bir sinüs dalgasının yüksek tepe gerilimi eksik. Bir saf sinüs dalga şebekeden aynıdır ve şebeke çalışır her şeyi çalışır. A modifiye sinüs dalgası (aslında bir modifiye kare dalga olan) neredeyse bir sinüs dalga gibi yüksek tepe gerilimi ile bloklu bir dalga mı ve birçok şey şebekeden çalışan çalışır.

Merhaba Evelyn, ben, ben de aynı şeyi yaptım kolay bir görev değil bir fikir daha sonra onların size sinüs dalga elde etmek için saf sinüs dalgası, düşünmeye başlamalıdır dan sonra modifiye sinüs dalga denemek olsun öncelikle basit bir kare dalga ile başlamak gerektiğini düşünüyorum ben o zaman saf sinüs almak için pwm teknikleri kullanmak zorunda bir pic veya mikro sitesi programlamak zorunda saf sinüs dalga elde etmek için modifiye sinüs sonda saf sinüs dalgası, saf sinüs inverter taşıyıcı frekansı üçgen yüksek frekanslı sinyal kullanan kare dalga ile başladı ref sinüs dalgası 50Hz kontrol sıklığı ile daha sonra modulete dalga, herhangi bir ref sinyal düşük çıkış geçiş yapar bu nedenle yüksek bir değişken görev döngüsü bir sinyal bu sinyali beklemek olan taşıyıcı frekansı ile kesiştiği vardı, bu sinyal pwm sinyal, daha sonra bazı köprü sürücüleri mosfet veya IGBT var kullanımı sonda bir alçak geçiren filtre taşıyıcı frekansı filtrelemek ve yalnızca düşük frekanslı geçmesine izin vermek için kullanılır ile trafo için bu sinyalleri sürmek için kullanılan ne kadar saf sinüs dalga invertör eserin :p

Burada Didik Rostyono (rostyono@webmail.bppt.go.id) tarafından Atmel 89S2051 (koduyla) kullanarak sinüs dalga inverter osilatör için komple kağıt

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back