Torrent dosyalarını çalıştırmak nasıl?

P

pd

Guest
HI Ben bir torrent dosyası var. Ben it.Please yardım çalıştırmak için nasıl bilmiyorum. Bu indirilen ediyor Teşekkürler, pd

Eğer yönlendirici kullanmak if you must ileriye pc ip bittorrent istemci bağlantı çok.

Evet tıklama ve sizin torrent ile ne ilgisi var tüm gelecek çift tıklayın edilir torrent dosya türleri ile asosiate wan't eğer ilk lansmanı utorrrent sonra, 500k büyük ekstra hızlı utorrrent.com gelen utorrent alın size soracaktır.

Ben bu iki yazılımlar yararlı olabilir Bittorrent dosyalarını çalıştırmak için düşünüyorum. Chek it 1) FlashGet ---- indirme yöneticisi 2) serbestçe net indirebilirsiniz bu two.We kullanarak benim öz Azerus. , Taraka Teşekkürler

Okul ve iş başta, [url = http://www.torrentrun.com] kullanabilirsiniz TorrentRun [/url], bir kaç dolar atmak için istekli ise, sizin torrent çalıştırmak için yazılımın herhangi bir parça ihtiyacınız olmayacak. Orada sunucuları bu oruçları çalışacak ve herhangi bir yönlendirici olmadan, bağlantı noktası engelleme sorunlarını! Ediyor yana! :) Evde, ben hala çalışıyor Azerus kullanın.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back