T-Flip Flop için VHDL kodu

F

fm_com_28

Guest
Sevgili, ben bir T flip-flop için VHDL kodu yazmak istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilir. Saygılarımızla

İşte
Code:
 kütüphanesi ieee sıfırlamak ile T flip flop var; ieee.std_logic_1164.all varlık tff kullanın portudur (clk:;: std_logic içinde; t: std_logic içinde; q: sıfırlama std_logic üzerinden std_logic); enf tff; mimarisi davranır ; sinyal q_next std_logic: tff sinyal q_reg olduğunu std_logic; (= '1 'reset) eğer süreci başlar başlar sonra q_reg

Herkes ikili tamsayı dönüştürmek için nasıl VHDL kodu verebilir misiniz? bu yapısal modeli kullanılarak yapılabilir?

Bence bu wiil eser kütüphanesi ieee olmak; kullanımı ieee.std_logic_1164.all; kullanımı ieee.numeric_std.all; varlık int2bin (N: integer: = 64) genel olduğu; - ikili bitlerin noktası sayısı (clk: std_logic yılında; int : tam sayı; bin: std_logic_vector (0 downto N-1)) üzerinden; sonunda int2bin; int2bin mimarisi davranışı sinyal sayısıdır:;: integer; sinyali b: sinyal d tamsayı std_logic_vector (0 downto N-1); süreci başlar ( clk) başlarsanız (clk'event ve clk = '1 ') ardından d

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back