SMD parçalar kodlar tabloları gerekli

P

Pavka

Guest
Nerede SMD descrete bileşenleri (transistörler ve diyotlar) için kod işaretleme kılavuzu bulabilirim? W1P (npn), W2F (pnp) 12W (mosfet), W2T (zener diyot): bu transistörler (SOT23 paketi) türü nedir?

Gerçek bir orman gibi görünüyor, ben bazı Philips veri kitapçıklarına kazma oldum ve ben tek bulabildiğim: W1P (veya olabileceğinden) SOT23 paketi bir BFT92 olduğunu. Bir aşağı gitmek için üç. Burada ayrıca bir göz alabilir: http://matthieu.benoit.free.fr/cross/bas.htm Ve size çok daha fazla bulacaksınız smd işaretleri için arama yaparsanız. on1aag.

SMD 12W parça kodları yardımcı olur. Friens Sevgili, (mosfet SOT23 paketi) "12W" parça kodu ve pinout yardım lütfen. Teşekkür ederim

SMD 12W parça kodları yardım [= Korben alıntı]. Friens Sevgili, (mosfet SOT23 paketi) "12W" parça kodu ve pinout yardım lütfen. [/Quote] Merhaba ben teşekkür ederim! Benim aradığım u ne bu en eminim: Bu NXP 2N7002 (Philips) bulunuyor

B3P1T B2Q5T bu cihazlar ne herhangi bir fikir: Ben aşağıdaki işaretlere sahip iki SOT23 parça var mı? Teşekkür ederim.

merhaba, ben "A35" arıyorum. Bir diyot ama değerlendirme bulamadı. Saygılarımızla.

[Quote = Pavka] Nerede SMD descrete bileşenleri (transistörler ve diyotlar) için kod işaretleme kılavuzu bulabilirim? Bu transistörler (SOT23 paketi) türü nedir:? W1P (npn), W2F (pnp) 12W (mosfet), W2T (zener diyot) [/quote] Merhaba Pavka sizin kodları Üreticileri web bakarak denedim. Bazen transistör hiçbir örneğin son 4 hanesini parçası listeler. Umarım bu yardımcı olur.

W1P PMBT2222A SOT23 NPN anahtarlama transistörleri ... PHI W2F PMBT2907A SOT23 PNP transistörler anahtarlama ... PHI David EDAboard biriyim! david@smdok.com http://www.smdok.com ---------------------- ----- Biz check-markingcode, PCB COPY, Chip-şifre çözme hizmeti Biz smdcodes aranması hizmeti (ayrıca işaretleme markingcode, üst işareti, işaretleme ve paket olarak da bilinir) sağlamak sunuyoruz. Bizim veritabanı transistörler, diyotlar, TV'ler, tristörler, ics, vb birçok dalış bileşenleri 'kodu ve birçok smd kodları sabit olan internet veya başka bir yerde bulmak için bulmak için sürpriz olacak ve kodları incluses. Haber veritabanı miktarı gün geçtikçe gruplandırma olmasıdır. Kolay kodu veya zorluk kodu Nomatter, yapmanız gereken tek şey yerine günlük toplama, giriş kodları ve arama etmektir. Neden? Çünkü biz, sizin destek ekibi sizin için yapıyor. ---------------------------

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back