Model elektrikli uçak için Fırçasız Motor denetleyici (BLDC)

H

hadihf

Guest
Merhaba, mevcut konu denetleyici (değil bir kit olarak değil bir DIY projesi olarak) için iyi bir devre var mıdır? Saygılar

Evet Üyeliğiniz bunu kabul ama Mega8 önceden programlanmıştır ve PCB yazar geliyor. Ben sıfırdan DIY arıyordum. : D

Burada güzel bir DIY denetleyicisi ama programlama Tiny15 ilgili yardıma ihtiyacım var ...

Merhaba, Nihayet gerçek bir DIY BLDC denetleyici: D .. Fırçasız & Sensörsüz .. Ben PCB üzerinde çalışıyorum .. yakında PCB, şematik ve kodu + hex yayınlayacağız. Herhangi bir yorum bekleriz. Saygılar

Bu gelişme aşamasındadır ... ama iyi çalışması gerekir ... Herkes güzel bir pcb yapabilirim? Saygılar

: D: D: - E/a/g/l/e/4/1/1 dosyaları (ücretsiz) 2 - PDF-şematik, PCB, Parçaları Yerleştirme, Parça Listesi D 1 Tamam burada Cyclone Mini için komple proje, bir PCB'ler için 3-Postscript 4-Hex Eğer herhangi bir kurum bana önce bunu yapmak (Ben vvv yavaşım: cry:) pls bana söyle. Saygılar

Merhaba, birçok kişi denedi çok iyi bir DIY BL denetleyicisi .. burada bulunur: D h ** p :/ / home.versanet.de / ~ b-Konze / ve de ... h ** p :/ / www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=200567 Saygılar

hi iam 2000w BLDC Motor kontrolörü arıyor. Bazı biri fikirlerini paylaşabilir. Binu G

Bu model helikopter bir cd-rom fırçasız motor kullanılan bir sitedir: h ** p :/ / www.angelfire.com / blues / heli_project / brushless.htm

[Quote = Binu George] merhaba iam 2000w BLDC Motor kontrolörü arıyor. Bazı biri fikirlerini paylaşabilir. Binu G [/quote] Konu Maksimum yaklaşık 20 ~ 400 Watt gelen "Model elektrikli uçaklar 'diyor.

"2M Mini Cyclone" kontrolü kaynak yazılım nerede var? teşekkürler.

Bu eski bir konu olduğunu biliyorum ama oldu www.bldc.de? Ben sadece boş bir sayfa olsun. Bilen var mı Ben mini siklon için kaynak kodu bakmak istedim. Tınaz

Teşekkür ederim çocuklar, ben tüm bu bilgileri daha iyi çalışır umuyoruz ........... : wink:

[Url = http://www.youtube.com/watch?v=bmKOuNQ8Ja4] YouTube - Mod Kontrol [/url] Sürme Higer'e Sipariş kullanarak Fırçasız CD-ROM 3 fazlı motor Hız Kontrolü

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back