Matlab Simulink ADC

E

ehsan_r34

Guest
Merhaba herkes, Matlab Simulink ile entegre ADC simüle etmek istiyorum. Nasıl karşılaştırıcı, entegratörü ve kontrol mantığı modellemek gerekir bana yardım edin? Teşekkürler

Thanx Ama bu program Sigma Delta ADC olduğunu. Nasıl entegrasyon zamanı sayar bir sayaç modellemek gerekir bana açıklayınız? 1. adım: Vin tanımlanmış bir süre için Integrator bağlanın. Adım 2:-Vref Integrator & integator çıkışını Sıfır gitmek kadar sayma sayacı başlangıç ​​bağlanın.

Üzgünüz: Sorunuzu yanlış. Sana sigma-delta (nedense) anlamına geldiğini düşünmüş, ama sen gerçekten entegre ADC söylemişti şimdi anlıyorum. Bu yüzden, bu durumda, giriş entegre edilir. Bir referans değerine entegrasyon sonucu karşılaştırın. Zaman sonuç gezileri referans değeri, sen entegratörü (tek-eğim ADC ile) sıfırlama. [1] sayısallaştırılmış değerini belirlemek için entegratör sıfırlar arasındaki kez saymak. Sana yardım etmek için bir şeyler hazırlayabilirim diye görürsünüz. Kaynaklar [1] http://www.maxim-ic.com/appnotes.cfm/appnote_number/1041/ [size = 2] [color = # 999999] Yükledi 1 saat sonra 55 dakika: [ / color] [/size]

Bu s iyi özel olarak simülasyon çok teşekkür ederim. Ama neden entegratörü continus zamanı değil mi? (1 / s)

Bu Sürekli-zaman (1 / s). Aynı zamanda bir reset vardır.

Tamam. Şimdi ben böyle opamp ofset veya doygunluk seviyesi olarak entegratörü bir hata eklemek istiyorum. Ben ne yapabilirim?

Ben R ve C model veya diğer öğeleri (simscaps yılında; Elektrik elemanları) ile çalışmak istiyorsanız, sonra Simulink içinde nasıl çıktı görmelisiniz? Kapsamı çalışmıyor!

Herhangi biri nasıl Matlab Simulink Çift bant GSM jammer uygulamak fikri vardır. Gruplar: GSM 900 ve GSM 1800.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back