LTE (Long Term Evolution) Matlab Simülasyonu gerekli ...

N

Naveed Alam

Guest
Dear All, Ben acilen MatLab LTE Simülasyon gerekir. Ayrıca LTE bazı iyi çalışma malzeme verir. Bu acil lütfen olduğunu. Naveed

Merhaba ikiniz, ben oldukça yeni bir standart (veya proje) olduğu gibi bize çok LTE fiziksel katman modelleme size yardımcı olabilir sanmıyorum. Aslında OFDMA ve SC-FDMA bir kombinasyonudur. SC-FDMA ve OFDMA sırasıyla yukarı ve Donwlink kullanılır. Kolayca internet veya mathwork gelen OFDMA / OFDM ve SC-FDMA yakalayabilir. Google deneyin. Bu sadece ikisi bir araya sonra.

Matlab merkezinde basit SC-FDMA simülatörü bulunmaktadır Umarım bu LTE uplink bir fikir verecektir.

[Quote = ASIMMUMTAZ] merhaba R u, hücreme +92-346-5363694 bana contect nasıl herkes. ya asim_bete4 (at) e-posta i errers kaldırmak için biraz dikkat gerekli lte bir simülasyon var yahoo.com. Bu errers giderilmesinde öyledir i hala iş yapıyorum. Sabah . [/Quote] yaklaşık 11 bana contect var forumda, farklı zaman dilimleri insanlar, ben gece onu belki 11 sabah Pakistan, 11 olduğunu düşünüyorum Naveed sen

Merhaba, konu olarak, ben genellikle (matlab, sonunda C / C + +) LTE Turbo Decoder uygulanmasında ilgileniyorum. Birisi herhangi availible kaynak kodları var, ya da nerede biliyor olsaydı, ben bilgi için çok minnettar olurum. Marcin Saygılar

İstersen ben LTE için simülasyon tarih, yahoo grubu telecom_research az 802,16 e, yani oradan indirebilirsiniz

Merhaba, Ive yahoo grup web yapılmış, ama sadece var. Çözümler iteratif ve orada (turbo kodlayıcı / dec ile KML) gelen şeyler DL gitmek diyor LTE hakkında txt. Sadece bu kadar mı, yoksa ben sth kaçırdım? Bu tüm Eğer ben, ben, bu özel sistem için yaklaşık Turbo Decoder fazla soru olurdu. Marcin

Eğer MatLab herhangi simülatörü buldunuz Merhaba, Naveed? Ayrıca aynı gerekir. Eğer bulmak ve bir şey varsa bana bildirin lütfen misiniz. Teşekkürler!

Merhaba Bu Asım Mümtaz olduğunu. Ben LTE hakkında herhangi bir simülasyon var dont hepiniz temizleyebilirsiniz. ben bile bu konu hakkında bilmiyorum. Yani artık bana cevap vermeyin. Bunu kaldırmak için benim hakkımda bu duvarına yazdı kişi isteyin. Teşekkürler ASIM Mumtaz yazdı: "merhaba herkes nasıl R u, hücreme +92-346-5363694 bana contect veya e-posta asim_bete4 (at) at yahoo.com i errers kaldırmak için biraz dikkat gerekli lte bir simülasyon var öyleyim.. bunu hala yapıyor iş errers kaldırarak öyle umuyorum. sabah 11 sularında bana contect. "

[Size = 2] [color = # 999999] 44 saniye sonra eklendi: [/color] [/size] [quote = feasy] [quote = wireless.newbie] Hi Guys Ödeme Bu https://www.nt .tuwien.ac.at / downloads / özellikli-indir [/quote] LTE simülasyonlar üzerinde çalışan herkes şu anda [/quote] Yukarıdaki linke bulunan simülasyon araçlarını kullanarak olup olmadığını merak ediyorum evet ben o kullanıyor hav LTE simülatörleri!

merhaba guyz ... Ben bu forumu ... LTE simülasyonları ilgili yardım arıyor .... herkes LTE için MATLAB müdahale koordinasyonu kodları hakkında herhangi bir fikir sahibi olabilirsiniz ... Hepinize teşekkür etmek yeni duyuyorum!

[Quote = eyartbas] [size = 2] [color = # 999999] Eklendi 44 saniye sonra: [/color] [/size] [quote = feasy] [quote = wireless.newbie] Hi Guys Ödeme Bu https: / / www.nt.tuwien.ac.at / downloads / özellikli-indir [/quote] LTE simülasyonlar üzerinde çalışan herkes şu anda [/quote] Yukarıdaki linke bulunan simülasyon araçları evet kullanıyor merak ettim i bu LTE simülatörleri kullanarak oylandı hav! [/quote] eyartbas, biz aracı zihin ovmak olabilir? benim e-posta gmail nokta com şerefe de feasysoft olduğunu

[color = # 999999] 4 dakika sonra eklendi: [/color] [/size] [quote = eyartbas] [size = 2] [color = # 999999] 44 saniye sonra eklendi: [/color] [/size] [quote = feasy] [quote = wireless.newbie] Merhaba çocuklar bu Bitir [ url] https://www.nt.tuwien.ac.at/downloads/featured-downloads [/url]
LTE simülasyonlar üzerinde çalışan herkes şu yukarıdaki linke bulunan simülasyon araçlarını kullanarak olup olmadığını merak ediyorum [ / quote] evet ben bu LTE simülatörleri kullanarak oylandı hav! [/quote] Merhaba. LTE bağlantı düzeyi simülatörü Uyarı çalışırken bir uyarı alıyorum: sınıf distcomp.localscheduler nesne bunu düzeltmek için nasıl söyleyebilirdi kaydedilemez?

Ben LTE simülasyon kodu ihtiyacı da duyuyorum. Ben lte kanal modeli OFDM sembol oluşturmak için nasıl gerekir. Fikir ile herhangi bir nedenle lütfen

[Quote = eyartbas] [size = 2] [color = # 999999] Eklendi 44 saniye sonra: [/color] [/size] [quote = feasy] [quote = wireless.newbie] Hi Guys Ödeme Bu https: / / www.nt.tuwien.ac.at / downloads / özellikli-indir [/quote] LTE simülasyonlar üzerinde çalışan herkes şu anda [/quote] Yukarıdaki linke bulunan simülasyon araçları evet kullanıyor merak ettim i bu LTE simülatörleri kullanarak oylandı hav! [/quote] Merhaba. O LTE simülatörleri çalışırken bazı hatalar yaşıyorum. Bana bunu çözmek için yardım eder misiniz?

Eğer Matlab Nesne Yönelimli Programlama kullanır gibi en az Matlab2009b kullanmanız gerekir

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back