GSM mobil çağrı kurulumu Sırası

A

Aya2002

Guest
bazı bir çağrı kurulum sırasını bilmek gerekiyorsa, aşağıdaki resme bakın. hoşlanmak

şimdi ben çağrı kurulum gerçekten nasıl olduğunu biliyorum ben

Yeterince boş zaman olsun o zaman ben Matlab çağrı kurulumu için bir simülasyon yapacak

Merhaba iletişim Mühendis, o [size = 2] [color = # 999999] 24 saniye sonra Eklendi yapın: [/color] [/size] çok güzel bir fikir olduğunu

Sıra çekirdek ağ kısmı tamamlandı, Bu sadece kablosuz kısmını :), sonra onun iyi :) ekli Yer Update dahil olmak üzere GSM şebekesi birkaç farklı senaryolar çağrı akışı vardır.

Merhaba Herhangi bir tam bir GSM belgeye sahip olmak istiyorsunuz?

[Quote = mehdi.kh] birinde tam GSM belgeye sahip olmak istiyorsanız Merhaba var mı? [/Quote] Bunu istiyorum ya da bunu paylaşmak istiyorum?

Eğer WCDMA mobil çağrı kurulumu ile ilgili herhangi bir belge var mı? Bizi paylaşır mısınız? Çok teşekkür ederim!

Eğer bana soruyorsan ben olmak istemiyorum. Ben çağrı kurulumu için Matlab simülasyon yapmak için yeterli zamanınız olacak zaman ben Haziran ayında bir mola almak ve thats gibi yaza kadar beklemek gerekecek korkuyorum

Merhaba, ben o Ms b 1 merhaba diyene kadar Ms Dail inci sayı anlamına Ms MSC kurmak çağrı GSM hakkında daha deatile gerekir bu toplumda yeni bir üyesiyim her budy - O inci Dail zaman O i helo bana ben o anlamak nedd yapabildin bunu açıktır umuyoruz Bts veya BSC bu isteği geçişte RAND kanal talep numarasını dikkatlice ne mesn immidaitly atama yetmezliği de ne daha fazla detay tahnks ile maen SDCCH atama hatası ve TCH atama fauilre plz yapar [ / b]

tai, Ben çağrı akışı işlemi anlamak için yeterince açık olduğunu önceki yüklemek ve görmek kağıt indirmeyi deneyin. Onlar başarısız neden akışını anlamak sonra, o zaman her sürümde nedeni tanımını çalışma gerekir, ancak o zaman anlayabiliriz.

[Quote = tai_libya] Merhaba, ben o kadar Ms Dail inci sayı anlamına Ms MSC kurmak çağrı GSM hakkında daha deatile gerekir bu toplumda yeni bir üyesiyim, her budy Ms b 1 için merhaba demek - O inci sayısını Dail zaman o ben o anlamak dikkatlice ne mesn immidaitly atama yetmezliği de ne yapar maen SDCCH atama hatası ve TCH atama fauilre plz nedd sen helo bana ebil açıkça umut Bts veya BSC bu isteği geçişte RAND kanalı talep Daha fazla detay tahnks ile [/quote] evet, yukarıda eki çok açık ve tarafından eklenmiş bu ayrıntılarda gizlidir leekk8 , çok kullanışlı, bunu kullanabilirsiniz.

Eğer GSM çağrı kurulumu için MATLAB kod yaptıysanız merhaba ben merak ediyordum ... gerçekten yararlı olacaktır.

görüntünün bir cep telefonu için bir arazi telefon geliyor?

Merhaba Uzmanlar, ben Çağrı kurulum süreci ve nasıl CST azaltmak için bilmek istiyorum. GSM ortalama CST 3.5-4 sn. Bt ağımızdaki biz yüksek alıyorsanız. Bizim elinde olmadığı gibi sadece NSS pplz kibarca size destek genişletmek bilgime temizlemek için çok yardımcı olabilir. BR / / Tanvir 8)

teşekkürler ama u msc içinde kurulum iz okumayı öğrenmek için herhangi doucument var mı

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back