Bilginize: OrCAD kütüphane paylaşımı grup

? nerede? i allegro kütüphanelerin bir sürü var, ama içinde isimler digikey cis veritabanı dosyasında başvurulan kaplayan isimleri ile maç yok. i değiştirebilir, ama 60 bin başvuruları değişebilir, sizce?

Bu, yaygın CAD programları için kütüphaneler bir sürü toplamak belki de onları bir araya edebilmek için iyi olurdu ama sorun hepsi farklı olmasıdır, ayrıca bunları sıralamak için bir sürü iş olurdu farklı yapıları ve atamaları vb kullanabilirsiniz dışarı, ama sadece onları saklamak sorun değildir.

Merhaba tüm, RF modülü (315Mhz verici ve alıcı [3pin]), tüm tarafından yapılmıştır kristal 20MHz, adaptör soket ve programcı M05x2 SHD? Için herhangi foorprint var mı Bana lütfen paylaşın Eğer, şimdiden teşekkür ederim! ^ ^

Merhaba arkadaşlar. Birisi SIM900 GSM modülü için ayak izleri var mı? Ben bütün internet ;) araştırmaya çalıştım ama nafile

Merhaba arkadaşlar. Birisi SIM900 GSM modülü için ayak izleri var mı? Ben bütün internet ;) araştırmaya çalıştım, ama nafile
İşte burada kılavuzu mediafire.com /? U9leja2b800q96b Ve Orcad Düzen (bu keepout alanlarda eksik olan ayak izidir sim900 Donanım tasarımı, bunları eklemeniz gerekir Kendinizi) mediafire.com /? 7o11dmt9bodzd1q İşte Orcad PCB Editor (ayrıca keepout ares eksik) olarak ayak izidir mediafire.com /? 2fb0tjst9u9256n

Merhaba tüm, Mentor grafik pedleri bir acemi değilim. Herkes pedleri mantığı kütüphane için herhangi bir ipucu var mı. Şimdiden teşekkür ederiz!

1: Başlangıç ​​için özel. Mentorlar Graphics PADS için Peer-to-peer destek grubu. OrCADexchange Sister grup. [Url = http://tech.groups.yahoo.com/group/PADSexchange/] PADSexchange: PADSexchange [/url] 2. PEDLERİ PCB Araçlar (Düzen, Router ve Mantık) tartışmaya Kullanıcı grubu. [Url = http://tech.groups.yahoo.com/group/padspcb/] padspcb: PEDLERİ Kullanıcı Grubu [/url]

Benim daha sonra yanıt için özür dilerim. Ne yazık ki (ithalat mümkün değildir) çalışır, ama ne olursa olsun yok ... Biz çözüm bulundu.

i mini b usb yuvasına ayak izi acil ihtiyacım var, bana gönderebilir misiniz [e] kesavparu@gmail.com [/email]

Ben analog cihazlardan ad9816 ve ad9826 videoyu ADC gerekir. Nerede ORCAD veya Protel kütüphanesi bulunamadı edebilirsiniz?

Ben hala yahoo forum ORCAD için üyelik onayı bekleyin ve ben en kısa sürede dsPIC ve Xilinx FPGA ORCAD kitaplıkları gerekir Çünkü ben herkes bana bu dosyaları gönderdi eğer sormak gibi olacak.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back