ATMEGA16 C kod örneği gerekiyor

H

hbaocr

Guest
merhaba, tüm arkadaşlar yaşıyorum AVR acemi, o uC için C kodu yazmak istiyorum. Böylece plz bana ben ATMEGA16 C kod örneği gerekiyor bazı C kodu örnek göndermek

Ne proje için kod? Ben çok ATMEGA serisi için bir kod var ... ama ne proje için?

Atmel bilgi formu ile oldukça iyi olduğunu ve veri sayfasında en yaygın kullanımı için örnekler bulacaksınız.

merhaba hangi derleyici kullanmak? Eğer ben sizin için bazı basit örnek göndermek için bana söylemeniz kullanırsanız i kodu vizyon kullanın

micro4000 kullanılabilir ADC (10bit) ve UC Analog karşılaştırıcı, TWI (I2C Bus) hakkında bazı kod ve SPI, Jtag ... vb için örnek kod bana gönderebilir, teşekkür ederim. [Size = 2] [color = # 999999] Yükledi 1 saat 14 dakika sonra: [/color] [/size] merhaba ben biraz problem tanıştığım ATMega16.and istimal tüm arkadaşlar! nasıl CKSEL3 .. 0 seçerek dahili RC osc seçebilirsiniz, ben C (Win_AVr) tarafından programlayabilirsiniz aynı adlandırın kayıt hangi bulamıyorum

Ben gerçekten fusebits değişiklikler i kodu nasıl bilmiyorum, ben bu mümkün sanmıyorum. Ben ponyprog veya bazı diğer flash yazılımı (AVRStudio için çalışacak) kullanın. Ayrıca avrdude (WinAVR dahil, ve muhtemelen bir u kullanıyorsunuz?) Sigortalar bakın [url = http://electrons.psychogenic.com/modules/arms/art/14/AVRFusesHOWTOGuide.php] LINK [/url] işleyebilir

Bir kayıt yazarak, (zamanında) yazılımı clock kaynağı değiştiremezsiniz. Bir saat kaynağı seçmek için yolu gereğidir programcılığına sigortaları veri acording programlama yazılımı. Ben sigorta için sigorta yazma / okuma seçeneği vardır Pony Prog kullanın. Yaz Güvenlik Yapılandırma ve Uçları - in CKSEL bit ayarlayın. Güvenlik bitleri ile cihaz programlama engellemek için dikkatli olun. www.lancos.com/e2p/ponyprog2000.html # s2.2.2 Sen WinAVR * from hex dosyası oluşturabilir - makefile ve sahip herhangi bir programcı kullanın..

merhaba ben sizin için bazı basit örnek göndereceğiz ama o zamana kadar sana ben bunu √ √ özür olmayacak eminim plz deneyin yardıma ihtiyaç olduğunu avrytime kullandığınız en iyi kitap ve örnek kod vizyon yardımıyla kullanabilirsiniz √

i yardım size iğne, zamanlayıcılar, kesmeler, yapılandırma var bir codewizard var çünkü codevisionAVR yüklemenizi öneririz ... yeni başlayanlar için bu programı da kullanışlıdır

ben size yardımcı olabilir, proje için faydası nedir bunu öğrenmek için mi? eğer öyleyse, ben size açık ve kapalı led ışık yapma üzerine bir örnek verebilirim ..... böylece görüşü nedir?

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back