3 multisim kullanarak ecg devresi açar

thnx, sen devre tasarımı var ama net görüntüler, plz yüklerseniz.

Bildiğimiz gibi hi sizin simülatörü biri output.but var, her EKG monitörü en az üç kurşun tel ve farklı kurşun izleme kullanmak için bizim simülatörü them.so ayrıca her çıkışı bir monitör kullanımı fark farklı creat en az 3 çıkışa sahip olmalıdır (I, II, III, ...) yol açar. Ancak bu devre kullanışlı olamaz. u benimle anlaşıyor musun?

[Quote = m_b_mofidi] Bildiğimiz gibi hi sizin simülatörü biri output.but var, her EKG monitörü en az üç kurşun tel ve farklı kurşun izleme kullanımı them.so bizim simülatörü için de en az 3 çıkış monitör kullanımı fark olmalıdır Her çıkış farklı kurşun (I, II, III, ...). Ancak bu devre kullanışlı olamaz. u bana katılıyorsunuz creat? [/quote] Hayır. Ben katılmıyorum. Ben bu devre monte ettik ve biz bunu test 2 farklı monitörlerde amele para cezası. Birkaç daha fazla dikkat diyagramı bir göz atacak olursak, size hakkında atlking olduğunuz tüm 3 çıkış bulacaksınız.

Onun bu konudaki 1. mesaja ekli pdf dosyası yayınlanmıştır.

[Size = 6] Alguien habla español? (Simülatörü ecg devre ihtiyacınız var, sadece asq?) [/size] Aqui Estoy hace bastante tiempo con la fikir de construir un Simulador de paciente, pero un mezarı problema de salud: cry: Beni tiene detenido, por lo tanto hayır puedo experimentar mucho ni armar los circuitos, pero no tendria ningun problema de entregar y enviar circuitos bir quien estuviera interesado y beni pudiera decir si funcionan ya que como dije hiçbir los puedoo armar ... http://ecgsim.blogspot.com/
6_1183695054.jpg

ben bu simülasyon yapabilir devre şeması gerekir ve nasıl böylece fiziksel olabilir öylesine i (I, II, III, aVR, aVF, aVL, v1, v4 v2, v3, v5, v6) için bir simülasyon yapmak gerekir . ecg devre ve simülatörü için belirli bir web sitesi varsa gönderin. Yardım için teşekkürler

i kablosuz bluetooth ecg hakkında herhangi bir bildiri istiyorum

Herhangi bir EEG simülatörü devresi var? u ecg simülatörü çalışma açıklayabilirim ...

Merhaba. 12 kurşun simülatörü ile herhangi bir şans? Herkes?

U (v4 I, II, III, aVR, aVF, aVL, v1, v2, v3, v5, v6) EKG on elektrot için grafik sinyal açıklayabilir misiniz? Ben hasta simülatörü veya gerçek insan arasından biyopotansiyel dan çıktılar demek. [Size = 2] [color = # 999999] 21 dakika sonra eklendi: [/color] [/size] Üzgünüm, ben demek ki on elektrotlar bacak ve kol (RA, LA, LL, LA) 4 ve 6 göğüs (V1, V4 V2, V3, V5, V6)

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back