220v invertör devre şemasına 12v

A

Aravindan_t20

Guest
Merhaba iam Aravind i 1Kw arasında 220v invertör için bir 12v arıyorum, 2kW, 5KW güç devresi şeması pls bana Aravindan_t20@yahoo.Co.In için diyagramları forword yardımcı olur. Eğer Aravind ederiz

Bu devre şeması 220VAC ama 500w için 12vDC için invertör sağlar. Sizin için çalışır???????? Gerekirse ayrıca Orcad formatında şematik dahildir.

Ben Alexander 1Kw arasında 220v invertör için bir 12v arıyorum duyuyorum, 2kW, 5KW güç devre şeması pls bana lexybaba03@yahoo.com [/email] için diyagramları forword yardımcı olur. Ben 800VA birini inşa ama hiçbir pwm bölümü ile. pls benim yukarıda isteği ile yardımcı ve ayrıca PWM devresi olduğunu Alexander ederiz

Bu devre şeması 220VAC ama 500w için 12vDC için invertör sağlar. Sizin için çalışır???????? :? ::?:

Aynı devre kapasitesi 3055 ve proportinately transformor gerekli güçlerine göre yeniden sarılması için gereken daha taşıma kapasitesi hemen hemen 3 kat daha fazla güce sahip 2N3055 yerine 2N3773 kullanılarak artırılabilir. Ama pratik bir görünüm olarak, 12 volt ile 750/800 Watt söylemek fazla bir invertör tasarımı inverter tam güç kullanıldığında pil maksimum limite drene olacak gibi düz bir ileri bir yaklaşım değildir. Inverter güç 758/800 watt aştığında 24volt tasarımı her zaman açığız. İyi şanslar.

Hai nicobotha12345 "wlhsaso" tarafından verilen eklere bakınız .. Goodluck

Bu devre şeması 12vDC için 220VAC 500w için invertör sağlar ama 50hz 100 hz den değişken frekans ile 220v ac olmak istiyorum

Devresi (Ben 500W rar dosyasını ve bmp içine açmak için sadece mümkün) oldukça basit ama çevrimdışı kullanım için işe yarayabilecek. Ben "online" getirmek istiyorum eski bir 50W / 16V güneş paneli var. Ben 240V 12V dönüştürmek için çok etkili değil ama paneli yararsız olduğunu ve eğer kullanılmayan 0% verimliliğe sahip olduğunu biliyoruz. Ben elektronik mühendisi değilim ama yine tekerleği icat için zamanım yok. Ben "kara kutu" Ben burada arıyorum yoluyla elektrik prizine doğrudan güneş paneli bağlamak istiyorum. Bu halk ana "şarj" ve aynı zamanda ana frekans (- 100 Hz 50) senkronize devre kadar esnek bir adım anahtarlama ve kapalı işleyen bir mikrodenetleyici var olması gerekir demektir. Daha doğrusu ben bir tampon batterie ve böylece kullanmak sevmiyorum neden görüşmek sevmiyorum ... Birisi bir proje başlatmak için sever ve "büyük" yer alabilmesi için ise: bana PM gönderin. Teşekkürler, Frank

220vac ve detay bileşeni pcb devre invertör 12vdc bana gönderin lütfen ... lütfen! [Size = 2] [color = # 999999] Eklenen 44 dakika sonra: [/color] [/size] detay bileşeni 500W veya 1kW ile 220vac beni invertör 12vdc bir PCB devre veriniz [size = 2] [color = # 999999] 5 saat 13 dakika sonra eklendi: [/color] [/size] Bu dc ac değiştirmek kolaydır, ama ac dc değiştirmek için neden bu kadar zor???

Merhaba, herkes bu inşa ve ölçülen Has inverter verimi nedir? Teşekkürler, rad20

trafo yani akım oylaması nedir? Voltaj verilir ama curretn verilmez.

Herkes @ 230V bakılmaksızın çıkış gerilimini korumak için mikro denetleyici tarafından üretilen pwm darbeleri yardımıyla itme çekme sürücü katı denetleme ve geri bildirim (ADC aracılığıyla denetleyicisine geri bildirim olarak trafo düşürüldü pik gerilimi) ile çıkış gerilimini ayarlamaktadır fikir verebilir Akü gerilimi ve yük durumu.

Şematik Diyagramı için teşekkür ederiz! Ama pil 12V için şematik chage göstermektedir. Sen foruma gönderilemez mi?

herhangi bir bana 220v inverftr devre 500w için 12v bir şematik diyagramıdır sağlayabilir?

Bu kalan bir 5gauge tel ile bağlı olduğu transistör Q3 çıkışları, Q4 ve sonrasına kadar bir PCB kullanmak mümkündür?? Bu değeri yüksek cari bir pcb transferi?? eğer öyleyse u plz bana ben pcb tasarımı için kullanması gereken bakır tel genişliği söyleyebilir miyim?

Bu devre şeması 220VAC ama 500w için 12vDC için invertör sağlar. Sizin için çalışır???????? :? :::
Sana yardım 24 220v 500w inverter.can Beni [COLOR = "Silver"] [SIZE = 1] ---------- Mesaj ilave yapmak istiyorum 20:44 ---------- Önceki mesaj 20:31 idi ---------- [/SIZE] [/COLOR]
Bu devre şeması invertör sağlar için 12vDC için 220VAC ama 500w. Sizin için çalışır???????? Ayrıca Orcad formatında şematik gerekirse.
Ben 220VAC 500w için 12vDC için bir invertör yapmak istiyorum dahildir. Ayrıca şematik gerekir.

@ Atif855 ve herkes: ilk etapta Güvenlik:!! [COLOR = "# FF0000"] Bir not alçak gerilim sistemi ve pil bankanın apropriate tasarım amper düşünebilirsiniz [/COLOR] için Kurşun Asit Pilleri daima şarj etme ve boşaltma ile ilgili üreticiler bilgiler kullanın. Beyan edilen pil kapasitesi / 10h veya / 20h boşalma süresini esas! Pil tipi: Starter veya Deep Cycle Kimya teknoloji: Gell, Gell / cam, ıslak ... (Gell-cam 200Ah kadar olabilir ama fiyat: oops kurşun-asit bataryalar için :) Çok önemli bir şey: dinlenmek için bu AKÜ BOŞ BIRAKIN DONT!! VARSA HEMEN IT ŞARJ! Desulfatisators kullanımı düşünün!! Bu her pil ve monitör eğrinin iç direnci ölçün. Pillerin paralel bağlantısı sadece gerekirse yapın. ve amper güç seninle olsun ......

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back