Çeşitli Opnet öğreticiler ve malzemeler için linkler

L

lover

Guest
Herhangi bir opnet için öğretici varsa Merhaba burada thanx post it lütfen

Merhaba ben Opnet benim son yr B.Tech projesi yapmayı planlıyorum. 1: Ben opnet aşağıdaki özellikleri destekleyip desteklemediğini öğrenmek istedi. MATLAB İthalat. 2. Düğümler programlanabilir. (Yani herhangi bir özellik eklenecek ise, bu kod yazarak eklenebilir) 3. Yeni düğümler tanımlanabilir. 4. Hava koşulları simüle edilebilir. 5. 5: düğümlerin özellikleri çalışma zamanı (ağ trafiğine bağlı olarak örneğin) sırasında değiştirilebilir. Şebeke düğümleri farklı türlerini içerebilir ve bunlar bağlanabilir. Lütfen bana yardım et. Ben bu alanda yeni duyuyorum. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba ben benim pc opnet modelleyici 14.5 yüklü. Ben t programını çalıştırın ve simülasyon görmek mümkün plz yükleme vc + + ve hangi sürümü tür simülasyonu çalıştırmak için gereklidir. Tavsiyelerde de neden olabilir Haber Hint Elango Teşekkür

i her şey yüklü ama VC + + yükleme nedeniyle projeyi simüle edebilmek yapamam. Nasıl VC + + opnet modelleyici desteklemek için yüklemek için bana yol ..

merhaba benim project.so plz opent simülatörü bana yardımcı ve bana installl için nasıl izin gerektirir ediyorum ...... [Size = 2] [color = # 999999] 27 dakika sonra eklendi: [/color] [/size] plz bilgilendirmek ... wat opnet simülatörü için sistem gereksinimleri nelerdir ve yüklemek ve çalıştırmak nasıl

Ne yönlendirme protokolleri (en kısa yol, mesafe vektörü, bağlantı durumu vb gibi) tüm farklı opnet uygulanabilir.

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back